Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy 13 hónapos lányunk és...

Van egy 13 hónapos lányunk és én mindenképpen szeretnék még egy babát de a férjem hallani sem akar róla. Hogyan tudnám meggyőzni?

Figyelt kérdés

(pedig anyagilag is megengedhtnénk és eleinte is 2 gyereket szerettünk volna)

Most meg ha szóba hozom a témát hárít. Azt se mondhatom, hogy lefárasztja a bébi,mert én egyedül "szenvedek" a babóval ő sokat dolgozik. Nem értem. Ja és köztünk is minden rendben.


2010. aug. 16. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

meggyőzni semmiképp..


lehet hogy rájött hogy nem olyan apának lenni mint amiről álmodott és kiábrándult.


ha úgy van ahogy leirtad akkor tulajdonképpen magadnak szülsz gyereket csak nem ismeretlentől hanem tudod ki az apa..


el van fáradva és fél hogy két gyereket még nehezebb lenne felnevelni ebben tudod cáfolni hogy az eddig megvásárolt javak átörökithetők a 2. gyerekre.


én nem gyözném meg megpróbálnám megérteni miért nem szeretné....

2010. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne próbáld meggyőzni, igaza van az első válaszolónak. Valószínűleg egyenlőre ez is elég sok és megterhelő neki. Várj pár évig, szerintem majd később ő is másképpen látja majd, és akar majd még egy gyereket. Két kicsi gyerek nagyon nehéz feladat, szerintem már ő is sejti mennyire, és nem szeretné most bevállalni.
2010. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van felesleges győzködni, ha nem akar. Csak mindig is kis korkülönbséget szerettünk volna, fiatal sem vagyok azért is szerettem volna "idejében" a másodikat is, és a munkahelyemre sem szerettem volna úgy visszamenni, hogy pár év múlva megint gyes-re megyek.(Örülök, hogy visszavesznek)Néha napján nagyon el vagyok e miatt keseredve, de ha van a lányomnak egy rossz napja, akkor meg jó azért, hogy nincs még egy picur. Majd jön ha jönnie kell:)) Ahogy nektek írtam már nem is vagyok annyira letörni. További szép napot!
2010. aug. 16. 14:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Már mint ahogy kiírtam magamból már nem is vagyok annyira letörve.
2010. aug. 16. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!