Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülöttnek melyik márkát...

Újszülöttnek melyik márkát érdemes megvásárolni cumi+cumisüvegből? Tommee tippee vagy Mam?

Figyelt kérdés

Illetve hány db cumi + cumisüvegeket vegyek indulásképp??


A baba még nem született meg így nem tudom melyiket fogadná el



2021. febr. 15. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

én avent naturalt vettem, ez hasonlít leginkább a mellre. a tommee tippe-nek is van hasonló, de nekem az avent márka garanciát jelent. lehet szettben kapni, azt vettem, abban van 1 cumi is. cumit 1-2t csak, nem biztos hogy kelleni is fog... cumisüveget most többet nem veszek, ami ebben van elég kezdesnek szerintem.

a mam cumisüveget csak ha nagyobb lesz venném, mert a cumija nem a természetes szájtartást igényli, ezáltal bezavarhat a cicizésbe. az aventnél ugyanaz a szájtartás cicinél és cumisüvegnél is, ezért javaslom inkább azt a típust.

2021. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nálunk pont az avent okozott cumizavart. Nekünk a TT jött be, a mam-ot is próbáltuk de nem szerette.


Sajnos nem lehet előre tudni.

2021. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát akkor így elég nehéz lesz :/
2021. febr. 15. 14:52
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekem a Mamot szereti/szerette, de nekem annyira a kicsinél nem volt a szoptatás szempont, mert a nagy után tudtam, hogy sok esély nincs rá, hogy szoptassak(nem is szopizott csak pár napot). Nekem 2 cumisüvegem van az elejétől fogva, most 5 hónapos múlt, most is bőven elég.
2021. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Ha még meg se született akkor honnan tudod, hogy kell? Mi nem használtunk egyet se.
2021. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét lányommal az avent jött be mind cumiból és cumisuvegbol. De lutri mert lehrt csak a negyedik -fajtát fogja elfogadni úgyhogy 1 darabnál nem vennék többet első nekifutásra
2021. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

5!

Mert mondjuk biztonság érzetet ad ha van otthon és nem a pár napos ordító gyerekkel kell boltba menni megvenni mert nem tudja szoptatni vagy apukát elküldeni.

Én tápszert is vettem előre mindkét gyereknél. Kellett is a pótlás

2021. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Lansinoh vált be lassú folyasu fejjel. Ha szoptatni szeretnél inkább ezt vagy Medela-t válasz, ezekből kell dolgozni a tejért.
2021. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jah még annyi, hogy a Lansinoh fej kompatibilis a mam üveggel, szóval ha veszel Mam üveget és Lansinoh fejet akkor mind kettőt ki tudod próbálni, hogy melyiket fogadja el. Az én lányom utálta azokat, amiből könnyebben jött 🤷🏻‍♀️(#8-as voltam)
2021. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Abszolút baba függő. A kisfiam csak mam-ot volt hajlandó elfogadni. Tommee tippeet kifejezetten utálta. De ez minden gyereknél más.
2021. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!