Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom nem tudta kizárni...

Az orvosom nem tudta kizárni a méhen kívüli terhességet, szerintetek lehet az? 1 hét késes után csak 17mm megvastagodott nyalkahartyat látott. Nagyon megijesztett.

Figyelt kérdés
1 hete kellett volna megjönnie a menszeszemnek, ovitrelle tuszorepeszto injekciót kaptam január 26.an. Pozitívat a kimaradt menstruacio első napján teszteltem illetve rá 3 napra is. Így a tegnapi nem elmentem az orvosomhoz, de meg csak 17 mm megvastagodott nyalkahartyat látott, mondta, hogy reméli nem mehenkivuli menjek vissza 10 nap múlva. Szerintetek lehetséges, hogy valóban mehenkivuli lesz? Tuneteim nincsenek nagyon, enyhe mellfeszülés és érzékenység.
2021. febr. 17. 08:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20 napja kaptad a tüszőrepesztőt...még nem gond hogy semmit nem lát, 10 nap múlva hívott vissza nem véletlenül.
2021. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor jelen állás szerint kb. pont 5 hetes vagy. Én is ekkor voltam UH-n pici barnás miatt, akkor hüvelyivel csak 4 mm-es petezsákot találtak némi keresgélés után, Dev ugye ilyenkor még annyira pici, hogy nem is biztos hogy látszik.


Szóval, egyelőre nincs gond, én is azt mondom, simán belefér, hogy csak jövőhéten lát majd valamit.

2021. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es Igen annyit mondott, hogy gesztacios gyűrűt lát, de az akkor is van ha mehenkivuli, nem tudom miért ijeszteget ezzel, pedig régóta hozza járok. Ő szerinte körülbelül 3,5 hetes lehet a terhesség.


Köszönöm a biztatást!!❤️

2021. febr. 17. 16:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom már régi kérdés, de hátha olvasod még..

Mi lett végül?

2022. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!