Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldökben apró seb 21 hetes...

Köldökben apró seb 21 hetes terhesen, mi lehet ez? Van ilyen problémával tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Kezd a hasam nagyobb lenni, és most más szögből láttam be a köldökömbe és találtam ott mélyebben egy barnás-feketés seb félét. Először azt hittem, hogy barna szezámmag esett be, megbróbálatam kiszedni, de mintha be lenne ragadva, erősen meg nem merem meghúzni. Nagyon megijedtem, hogy lehet anyajegy ami elrákosodik?

Volt valakinek ilyen terhesen ? Orvoshoz most ebben a covid helyzetben nem szivesen mennék, először szeretnék tőletek tanácsot kérni.

Köszönöm a válaszaitokat


21 hetes kismama



#Köldökben apró seb
2021. febr. 18. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a begyűlt kosz lesz, nekem is volt ilyen, nagyon mély a köldököm. Olajat tegyél fülpálcikára, és óvatosan nyomkodd meg vele, áztasd fel, aztán próbáld meg ,,kisöprögetni". Ha nagyon fáj vagy nem jön, akkor ne erőltesd, de egy próbát megér. Pár napja volt itt ez a kérdés (igaz kisbabával kapcsolatban), de képet is csatolt az anyukája, és végül erről is kiderült, hogy csak begyűlt minden:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2021. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, de nekem egészen más.

Csatolok képet :

[link]

2021. febr. 18. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Feküdj hanyatt, csepegtess bele babaolajat, hogy jól belefolyjon és várj pár percet,majd fülcucával töröld ki a mélyét. Párszor ismételd meg ha nem jön ki. Valószínű kosz.

Ja és nem fog elrákosodni.

2021. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez kép alapján is összegyűlt, bekeményedett kosznak tűnik :)
2021. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tényleg kosz lehetett, sikerült elég nehezen kiszednem, rendesen be volt ragadva, mint egy kullancs, nem is értem....pedig rendesen tisztálkodom :)
2021. febr. 20. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy van a köldök?
2023. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!