Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a terhesség...

Normális, hogy a terhesség vége felé elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés
Rossz ezt írni, de ahogy közeledik a szülés, pár hét még, úgy egyre inkább jönnek elő félelmeim a szüléssel, a gyerekvállalással és neveléssel kapcsolatosan. Ezek miatt már várni se várom, csak szorongok, hogy lehet mégse kellett volna, olyan jól megvoltunk ketten a férjemmel. Szörnyű anya vagyok, vagy más is érzett ilyeneket?
2021. febr. 22. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ohh terhesen szinte minden érzelmi vihar normális. Kivéve ha kárt akarsz tenni magadban. Szoval nyugi. Legegyszerűbb ha már most beletorodsz, hogy #szaranya leszel, mivel a mai elvárásoknak úgysem lehet 100%-ig megfelelni. A szules meg... egy nap az egész. Másnap már el is felejted. Nyugi. Ne aggódj rajta.
2021. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez meg a belefer kategoria. En szules kozben is arra gondoltam, hogy kellett ez neked, jezusom de faj, aztan vegul meg a fiam is veszelybe kerult, lelegeztetni kellett, hogy osszeszedje magat szules utan, azt mondtam soha tobbet. Most hogy mar 3 honapos es egyre jatekosabb, gagyog, mosolyog, kacaraszik, megismeri az arcom, atkarolja a nyakam, ha hordozom, igy mar a kapcsolatunk is kialakult. Persze eddig is szerettem, de ez egyre erosebb erzes, legalabbis nalam. Szules utan is lesznek erzelmi hullamvasutak, sirni fogsz vele, mikor nem tudod miert uvolt stb... Szerintem nagyon nehez melo, nehez az is, hogy elfogadd:sosem lesz mar ugyanaz, mint elotte. Sosem lesz mar felelossegmentes elet vagy nyugodt alvas,amikor csak szeretnel. De cserebe lesz mas es unatkozni azt biztos nem fogtok. Konnyu szulest, kerdezo! :)
2021. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Szia

Mikor végre terhes leszek, egyből azon jár az agyam, hogy még is minek. 2.baba ment el, de ahogy nem vagyok terhes egyből arra gondolok mikor próbálkozhatok megint. Nem tudom, hogy mért, gondolom olyankor előjön a félelem, hogy minden rendben legyen.

2021. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!