Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség forró vizes zuhanyzás?

Terhesség forró vizes zuhanyzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

33 hetes vagyok és el feledkeztem magamról és kicsit túltoltam a meleg vizes zuhyzást a pocakomra nem ment oda nem szoktamereszteni a vizet. A lábam volt piros és a vállam lehet ebből baja a babának? Most az egyszer történt ilyen utána hideg vizzel szoktam le tusolni a végére... remélem nem csináltam nagy butaságot a baba ugyan úgy mocorog mind eddig. Köszönöm hogy ha válaszolsz 😊


2021. febr. 23. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész terhessegem alatt forró lávaban furodtem. 40+3-rá szültem. Egészséges terhessegeknek ilyesmi nem fog megartani.
2021. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem görcsölsz, nincs semmi szokatlan, akkor semmi baj nem lesz, nyugodj meg.
2021. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En mindig forro vizzel zuhanyzok meg kanikulaban is

Terhesen meg plane mert sokkal jobban faztam .

Teli gyerekek mint es koszonik jol vannak. Es a szules sem indult be miatta.


Hihetetlen h manapsag mar szinte a lelegzet vetelen is aggodnak a allapotosok...

Nem beteg vagy csak terhes ...

2021. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez csak az első trimeszterre vonatkozik, nyilván nem tudsz elvetélni 33 hetesen. A baba semmit nem érez a meleg vízből.
2021. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben, akkor nem szamit. Ha nincs, mint nalam, akinek meg minidg takarja a mehszajat a mehlepeny, akkor tilos... mint minden, ami alhasi verboseget okozhat :/
2021. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a nyugtató szavakat.Szóval volt már egy terhességem és nem jól végzödött 25+6naposan be kellet fejezni mert el záródott a köldökzsinór és csak 14 napot élt a kislányom ezért is aggódok hogy minden rendben legyen ezzel a babával mert nem kívánom azt senkinek se amin keresztül mentem. Ezért vagyok veszélyeztetett terhes is.Köszönöm hogy sokan rendesen válaszoltak.
2021. febr. 23. 21:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy nincs semmilyen görcsöm jól érzem magam és a babóca is nagyon😊
2021. febr. 23. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Hídégvízbe és brutál forró vízbe ami jakuzzikban van, azokba nem szabad fürdeni. Otthoni zuhanyzóba és otthoni kádban, szabad fürödnöd meleg vízbe, de nem túl forróba.
2021. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!