Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és szinte már...

Terhes vagyok, és szinte már rá vagyok görcsölve, hogy lány legyen. Normális ez?

Figyelt kérdés

Párom is, én is lányt szeretnénk. Csak ezt az egy gyermeket tervezzük, mert már benne vagyunk a korban. Kétségbe vagyok esve, mi van, ha fiú lesz. Azt hittem mindegy, csak egészséges legyen. De a minap azt álmodtam, hogy megszültem, fiú lett, és borzasztóan csalódott voltam. A való életben ugye más lenne?

Sokszor lánnyal álmodok, olyankor legszívesebben fel se kelnék.

Rossz anya leszek?!



2021. febr. 23. 23:13
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk olyan akinek valódi problémája van.

Tudom mindenkinek a sajátja a legnagyobb, de azért a terheshiszti az inkább az egyel egy doboz fagyit és nezz meg egy jó filmet kategória.

2021. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Oké, nincs több kérdésem... Kár a szóért.
2021. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
25%
Ennek persze nem kell lombikra járni 😂
2021. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
44%
Az nem empátia, hogy a hülyeséget nyünyörgetjük. Olyan nincs, hogy terhes vagyok és gyereket akarok, de még az ultrahangon is bedepizek, amiért nem biztos, hogy lány, ahelyett, hogy örülnék a picinek, akit a kélernyőn látok, jézusom, a hátamon feláll a szőr ettől. Nem, ide nem empátia kell, hanem virtuálisan jól megrázni, hogy észre térjen, ha már egyszer feltett egy kérdést. 27 voltam.
2021. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
27%
#27 Ha létezik karma, akkor te meddő leszel. Te leszel az, aki a játékboltba megy kisbabáért, a kérdező meg majd eldönti, hogy kisfiút kislányt vagy gyereket akar-e.
2021. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
30%
Késő, nem vagyok meddő 😁 akkor nem létezik 🤣
2021. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
67%
#27 neked van gyereked?Voltál terhes?Tudod milyen erzes? Mert könnyű ugy beszelni, hogy fogalmad nincs semmirol. Az emberek 90 szazaleka szerintem titkon vagyik arra hogy kislanya legyen vagy kisfia. Es igenis tud ez baromi rossz erzes lenni, nem feltetlen azert, mert jaj nem kislanyom lesz, pedig azt akartam. Nyilvan imádni fogom, teljesen mindegy milyen nemu, de rossz erzes hogy en mast vartam es buntudadtom van, hogy most olyan mintha a kisfiamat nem szeretnem. Nehez ezt leirni, ezt erezni kell.
2021. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az a durva, hogy megint az ítélkezés megy, meg terhes hiszti stb. Nem a 27-es volt a legbunkóbb, hanem aki azt írta, ez nem valódi probléma, csak terhes hiszti. Na ez az érzéketlenség.

Honnan tudjátok, nincs-e valami pszichológiai oka annak, hogy ennyire lányt akar? És ha ő lányként nem kapta azt a fajta törődést, amit kellett volna, ezért szeretné a csajos dolgokat megélni a kislányával, ezzel pótolni valamit a gyerekkorából? Vagy ebből kifolyólag most azt érzi, az ő fia se fogja átélni a fiús dolgokat és majd csalódást okoz a gyerekének? És ha egy férfi bántalmazta, akár családon belül, akár családon kívül, és fél, hogy emiatt nem fog úgy szeretni egy kisfiút? Ez csak 3 példa, és még megannyi lehetne... Amire megint csak legyinteni fogtok, hogy áh dehogy. Mert nem éltetek meg semmi ilyet, honnan is tudnátok mivel jár.

Ezért gondolom én is, hogy igenis elférne itt egy kis empátia. Csak egyesek nem látják a fától az erdőt, és nagyon okosnak gondolják magukat.

2021. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
56%

Tudom ma már mindenkinek nagyon súlyos pszichés gondja van - de ugye egy férfit aki fiugyerekre vagyik nem mentegetnel ezzel, igaz? Az csakis himsoven barom lehet.

Nincs azzal semmi baj, hogy valaki ezt vagy azt akar, de a kérdező azt írja görcsösen rafeszult. Es ez gáz.

Na meg hogy a nagy leleksimogato hozzászólók egyet nem értés miatt meddőséget kívánnának a másiknak... Juj.

2021. febr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a baj, hogy akik nem értik meg ezt vagy azt az oldalt, kígyót békát kiabálnak egymásra. Játssz inkább babával, neked nincsenek igazi problémáid, te legyél meddő... Undorító bagázs. Manapság már erről szól a gyakori.
2021. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!