Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és szinte már...

Terhes vagyok, és szinte már rá vagyok görcsölve, hogy lány legyen. Normális ez?

Figyelt kérdés

Párom is, én is lányt szeretnénk. Csak ezt az egy gyermeket tervezzük, mert már benne vagyunk a korban. Kétségbe vagyok esve, mi van, ha fiú lesz. Azt hittem mindegy, csak egészséges legyen. De a minap azt álmodtam, hogy megszültem, fiú lett, és borzasztóan csalódott voltam. A való életben ugye más lenne?

Sokszor lánnyal álmodok, olyankor legszívesebben fel se kelnék.

Rossz anya leszek?!



2021. febr. 23. 23:13
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális de gyakori (valamelyik nemre rágörcsöl).
2021. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Én a második babámmal voltam így. Az első kislány és a másodikat is annak szerettem volna, apuka persze fiút. Mióta megtudtam hogy terhes vagyok azóta teljesen biztos voltam benne, hogy lány lesz, mindenkinek ezt is mondtam. Egyszerűen ez volt a megérzésem. Aztán mikor ultrahang előtt várakoztunk a férjemmel akkor mondta hogy na most fény derül mindenre. Én meg mondtam hogy én már most is tudom hogy lány lesz. Erre ő csak annyit mondott hogy semmi sem biztos, ne is éljem bele magam mert bármi lehet. Ekkor elgondolkodtam és teljesen kétségbe estem hogy mi lesz ha fiú lesz. És hát persze fiú is lett. De mikor meghallottam semmi csalódottság nem volt bennem, csak végtelen öröm.
2021. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd meg ha már tudod
2021. febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon nem szerettem vna lanyt. Borzalmasan nem. Nem tudtam volna mit kezdeni vele. Ezerszer elmondtam az evek soran, hogy tipikus fius anyukanak szulettem. Szoval terhes lettem, kb a 14. heten mondtak h lany lesz. Eleinte nagyon megijedtem. De a 20.heten megerősítették igy el kellett fogadnom. Valahogy a kov 20hetben atalakultam, beletorodtem. En is kicsit noiesebb lettem. Berendeztunk egy szep lany babaszobat, kitalaltunk egy szép lanynevet. Imadtam.

Eljott a szules ideje es megszultem a fiam. Oriasi pofaraeses volt, mert ugye nem fiut vartam. Termeszetesen imadom az eslo masodperc ota, de mégis nagyon rossz erzes volt az egesz, viszont nagyjabol abban a pillanatban azt is tudtam, hogy szeretnek majd egy lanyt is. A masodiknal mar meg sem kérdeztük a nemet szandekosan. Ő kislany lett.

2021. febr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is lány felé húzott a szívünk, de nagyon nagyon szeretjük a kisfiúnk, egy percig sem akarnám őt elcserélni egy lányra. Nekünk valószínűleg lesz még egy, szorkolok, hogy lány legyen, de nem fogok a kardomba dőlni ha fiú.


Tényleg csak az fog számítani, hogy egészséges.

Én a helyedben a különböző szindrómák miatt félnék, meg hogy lehetne szellemi fogyatékos, oxigén hiányos, szülezhetne karok, lábak nélkül.

Annyira nem lehet rossz ha fiú lesz.


Na meg a fiúkkal kicsit könnyebb. Tesóm arról panaszkodik, hogy mikor kakil a lány, bemegy oda a kaki ahova nem kellene, nem csak pelenkacsere van ilyenkor hanem lezuhanyoztatják a fenekét. Nálunk, pikk pakk, kaka kint, törlés erre, törlés arra, fel a pelus, fel a nadrag, mehetsz.

2021. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne kérdezd meg a születése előtt. Akkor még annyira egy vagykep van csak a fejedben. Miután megszületik, sokkal könnyebben elfogadod, legyen bármilyen nemű.

Gondolj arra hogy biztos nem véletlen hogy milyen nemű gyereked van. Lehet megtanít jobban megérteni a férfiakat és férfias ertekeket ha fiad lesz. Vagy ilyenek.

2021. febr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
En rettenetesen lányt szerettem volna. Világ életemben arra vágytam. Mikor belekezdtunk úgy voltam vele h az aki ennyire lányt akár tuti fiút fog szülni. Azt is éreztem h fiam lesz. Én elfogadtam. De végül közölték h lány :) de esku addigra picit hiányzott h hol a fiam xd
2021. febr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Meg voltunk győződve róla hogy nekünk csak és kizárólag lányunk lehet, a családban ugyanis 30eve nem született akkor már lány... Jött a hír... Kisfiú... Kisfiú.... De egészséges és az a fontos. Atkattant az agyam az autókra, dinokra, munkagépekre. Imádom őt, ő az én kis szerelmem. Másodikra kislány született annak is rettentően örülünk, imádjuk mindkettőt.

Hidd el kisfiút is szeretni fogod. Ő lesz a te kisherceged!!

2021. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
27%
Aki erre így rágörcsöl, az nem érett a gyerekvállalásra, akárhány éves. Sajnálom. Nőj fel sürgősen.
2021. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
84%
Addig lesz olyan nagyon fontos a neme, amíg az orvos ne adj Isten azt mondja, anyuka, baj van... Aztán elég lenne az is, hogy ,,csak" egészséges.
2021. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!