Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj hogy nem eszek 2 helyett?

Az baj hogy nem eszek 2 helyett?

Figyelt kérdés

Első kisbabánkat várjuk. 11 hetes kismama vagyok.

Folyamatosan mindenki azzal piszkál többet kellene egyek,mert most ketten vagyunk hogy rendesen nőljön.

Én viszont nem tudok többet enni, vagy mert undorom van, vagy csak jól lakok. Annyi változás van az étrendembe amit eddig imádtam csokoládé és tejtermékek, most rá se bírok nézni,és sosem voltam nagy gyümölcsös ,most meg azokat eszem inkább.


Baj lesz abból hogy nem eszek összevissza mindent?


2021. febr. 26. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ. Nem baj.
2021. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár centis magzat közel sem igényel rendes felnőtt emberi mennyiségű ételt. Táplálkozz egészségesen, amennyire tudsz, de a mérték bőven nem kell 2 főre szóljon.
2021. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy buta mende-monda, amit arra találtak ki, hogy nyugodtan bűnőzhessenek a kismamák, és ne kelljen a súlyuk miatt aggódni. Hivatalosan egy pohár tejjel kell többet fogyasztani. A baba minden elvon, amire szüksége van. Én semmivel nem ettem többet, mint terhesség előtt. Nem is kívántam többet.
2021. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél 30 kg ot hízni,mekem sikerült😁

Örültem volna, ha nincs étvágyam.

2021. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!