Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért híztam 9 kg-t 1 hónap...

Miért híztam 9 kg-t 1 hónap alatt?Konditetemben edzek heti 2-3* 1 órát személyi edzővel.Kb ugyanúgy eszek,mint eddig,csak annyi,hogy több fehérjét viszek be.Miért vagyok 77 kg a szokásos 68 helyett?Nő vagyok.Sosem voltam még 77 kg.

Figyelt kérdés

Mi a gond vagy ez miért van?Mit lehet tenni?

Persze nem 1200 kalóriányit eszem,szeretnék izmot építeni.Csak,hogy amitől nem híztam így meg edzés előtt,attól most meghíztam.Pedig mondom,kb 4-5 hete csinálom csak az edzést...

170 cm vagyok.


2020. júl. 31. 19:34
 1/10 MadSeal ***** válasza:
Ezt inkább a személyi edződtől kérdezd. Ő ismeri az étkezésed, az edzésed, lát nap, mint nap stb.
2020. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet, különös tekintettel a pajzsmirigyedre, mert ennyit hízni egészséges módon nem lehet egy hónap alatt, még akkor sem, ha több fehérjét fogyasztasz.
2020. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A mellráknak lehet hízás az egyik tünete?:/ Van egy fura tünetem,de még nem voltam vele orvosnál,mert látszatra nem rosszabbodott meg lehet nem is rákos elfajulás.De most,hogy írtad ezt 2. válaszoló ez eszembe jutott,és megijedtem kicsit.Vagyis eléggé...
2020. júl. 31. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Mellrákra meg egyéb rákra sem jellemzö a hízás, de ettöl még keress fel egy orvost.
2020. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagymamám hízott,pedig nem evett többet.Aztán kiderült,hogy nőgyógyászati rákja van. :(
2020. júl. 31. 20:35
 6/10 A kérdező kommentje:
De a pajzsmirigyem néha alulműködött régebben.De ennyire soha nem híztam meg.Max 74 voltam pár éve,de akkor egy ideig más gyógyszereket is szedtem,aztán hamar vissza is fogytam.
2020. júl. 31. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig csak azt lehet mondani, hogy sürgösen menj orvoshoz!
2020. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem azért nem hatalmas a baj.Bár azért ez elég ijesztő,hogy ennyit híztam ilyen hamar,amikor nem is iszom kólát,nem eszek csokit (fagyit mondjuk elég sokat ettem az utóbbi időben),kb ugyanannyit eszem,mint előtte,csak több a fehérje... :/
2020. aug. 1. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, mivel viszed bea több fehérjét, mert igen sok esetben nemcsak a fehérje, hanem a zsír mennyisége is megemelkedik és attól azért lehet hízni!

Ennek ellenére mindenképpen beszélj az orvosoddal, mert ha gond van, jobb minél elöbb rendbetenni.

2020. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

80%-ban a plusz fehérjét fehérje turmixal vittem be.Alig van benne kalória,nem,hogy zsír.😅

Egyébként le van mérve,4%-ot nőtt a testzsírszázalékom ebben a 4-5 hétben.Így is durva vagy "csak" kilóban?

2020. aug. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!