Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Nagyon szomorú...

Mit tegyek? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves fiam. Most várom a második gyerekünket. A párom megcsalt még az első gyerek előtt. Kapott esélyt, mert szerettem. Mikor megszületett a kisfiam nemsoká kiderült hogy megint csal, ugyan azzal. Nagy balhé volt, de nem akartam hogy a fiam apa nélkül nőjjön fel. (nekem nem volt apukám) Fogadkozott a párom hogy mi kellünk neki. Pár hete kiderült ismét babát várok, és tegnap megtudtam ismét jóban van a csajjal. (ugyan az) Bizonyitani még nem tudom, de sajna el tudom képzelni hogy igaz. A babát nem akarom elvetetni mert már most nagyon szeretem, de félek hogy birni sem fogom sokáig. Én is hibás vagyok hogy ennyi esélyt adtam neki. Nagyon szomorú a lelkem, nem tudom mit tegyek.
2010. aug. 18. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem könnyű helyzet!

Én a helyedbe ott hagynám! Nem könnyű két gyerekkel egyedül, de ugy látszik ő nem fog változni!!:(

Igy idegenbe nagoyn könnyű tanácsot adni, mert a sziv sokszor mást diktál, és nem mindig tudja az ember megtenni, de te a véleményünket kérdezted...! Én elmondtam!

Nagyon sajnálom a dolgot!! Minden jót!!

2010. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező... szomorúan olvastam a történeted. nem tudom mi lenne az igazán jó megoldás, de ha ez segít valamit. az én szüleim is elváltak, ugyanez volt az ok, és most ha belegondolok jól tették, mert nem abban nőttem fel, hogy állandó veszekedések fültanuja kellett legyek, apám esetleges félrelépései miatt, sajnos aki egyszer megtesz, az máskor is. ha ismét kiderül a dolog, akkor el kell hagyni, sajnos nem ér annyit az apaság, hogy szegény gyerekek állandóan azt lássák az anyukájukon, hogy sír és aggódik. jön más az életedbe, meglátod, mindenkinek megvan a maga párja, csak kitartóan meg kell keresni. a babát tartsd meg,ő nem hibás az apuka butaságárét. és kitartást... ne hagyd el magad
2010. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
miért áldozod be az életed ezért a férfiért? A gyerekeid fel fognak nőni nélküle is, nagyon nehéz lesz egy darabig, az biztos. De legyél kicsit önzőbb! A férjed egy surmó.
2010. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nagyon sajnállak:( jobb lett volna nem a szívedre hallgatni hanem az eszedre..aki egyszer megteszi az vagy úgy megbánja és megijed, hogy elvesztheti a családját, hogy soha többé nem csalja meg vagy pedig ismét megteszi..nálatok a második jött be sajnos...jobb lett volna még akkor elválni..elhagyni..néha nem jobb a gyereknek egy feszült ,ideges anyukát és családot látni és abban felnőni..én kidobtam a volt férjemet amikor megcsalt..már másnap.és három hónap múlva el is váltam ..ott álltam egyedül a világba a három éves fiammal..se szülők se rokonok..de napról napra jobb volt minden, kialakult a kis életünk..aztán jött egy férfi..akinek mind a ketten kellettünk..imád minket három évig udvarolt és nemrég volt az esküvőnk..különbb apja a vérszerintinél..és a kapcsolatom ezzel a férjemmel ég és föld az előzőhöz képest..megbecsül és tisztel..Valamiért mindig ahhoz a nőhöz megy vissza a férjed..vajon miért?? Mert őt szereti számára ő az igazi..vagy pedig olyan dolgot kap meg tőle a szexben amit tőled nem..tehát két választásod van..vagy hagyod az egészet és elzavarod a férjedet és megpróbálsz nélküle boldogulni és boldognak lenni..mert neked is jár a boldogság és normális élet, szerelem, megbecsülés..vagy a másik megoldás..fodrász, új ruhák..titokzatosság..próbáld féltékennyé tenni hátha észbe kap..változz meg kicsit vele szembe..ha érdektelenséget mutatsz felé az majd bacca a csőrét , csinálj a fiaddal közös programokat..apa nélkül , úgy, hogy ne is szólj neki..légy titokzatos..mintha udvarlód lenne..jajj te nő..nagyon sajnálom:(( de kitartás.
2010. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ,hogy ez történt veled szörnyűdolog, olvasni is nagyon szomorú.Nem is tudom ,hogy mit csinálnék a helyedben, így kívülállóként azt gondolom , hogy nem adnék neki több esélyt mert nincs értelme mivel azt írtad ,hogy ez már nem az első.Az a baj hogyha egy apát nem tart vissza az a tudat hogy neki már családja és babája is van , akkor nem fog megváltozni.Hisz szerintem ettől nagyobb motiváció nincs.Remélem tudsz majd jó döntést hozni ami a legjobb lesz neked meg a piciknek, sok siket és kitartást kívánok.Ha tudsz kérj támogatást lelkileg szülőktől , barátoktól.
2010. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, hogy vigasztaltok. Valahogy bizonyitékot kell szereznem. Most biztos óvatosabb mert már lebukott, de meg akarok 100%-ig győződni hogy ismét csal. Utána akarok lépni. Az hogy én tegyem őt féltékennyé az nem jó ötlet mert támadna hogy én biztos megcsalom és én lennék a szemét.
2010. aug. 18. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
ha megtudnám, hogy ismét megcsal, elmennék vagy elküldeném őt. ha igazán szeret és tényleg titeket akar, vissza fog jönni, és rá se néz többet a lányra. most viszont azt látja, hogy te úgyis megbocsátasz, azt hiszi, ezt is megengedheti magának. mutasd meg, hogy komolyan gondolod, hogy ez az utolsó esélye! ha nem jön vissza többet, akkor meg jobb is, hogy elment, és nem rondít bele többé az életetekbe! ne magadat hibáztasd emiatt, de légy kemény és állj a sarkadra! sok szerencsét!
2010. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy megint megcsal? Milyen jelek vannak?
2010. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Visszahallottam hogy a csaj ujságolta egy közös ismerősünknek hogy megint együtt vannak. A csaj iwi-es oldalán olyanok vannak irva hogy vágyódik valaki után csak nem lehet az övé most meg örül és boldog. Tudom hogy reménytelenül szerelmes szóval ha százszor menne hozzá a párom ő százszor adná magár oda mindegy hogy alázkodik meg. Kezdem sejteni mikor lehettek a pásztorórák, és egyszer utána fogok menni. Valahogy muszály megtudnom.
2010. aug. 18. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bizonyosodj meg róla 100%-ra, és utána (bár nagyon nehéz lesz) dobd ki. Ne tedd tönkre Magadat és a kicsiket egy ilyen (bocs!) tapló miatt. HOdd el, mindenkinek többet ártasz azzal, ha együtt maradtok, kivéve őt!
2010. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!