Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a tabi utólsó szemèt...

Ha a tabi utólsó szemèt kihagyom, akkor előbb jön meg a megvonásos vèrzèsem? Ès kell így mellè más vèdekező módszer is?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 22:40
 1/9 anonim válasza:
Igen, előbb meg fog jönni, de nem szabad egy tablettát sem kihagyni. 12 órát lehet késni a bevétellel, szóval ha még nem telt el 12 óra inkább vedd be, mert akár még terhesség is lehet belőle. Inkább a 7 napos szünet legyen rövidebb, ha a menstruációdat akarod eltolni hogy máskor jöjjón meg, de a tablettákat mindet be kell venni. Ha már eltelt 12 óra, akkor pótold a kimaradt tablettát és ne legyen a 7 napos szünet, hanem rögtön kezdd el az új levél szedését. Kiegészítő védekezés szerintem szükséges.
2021. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat igazából sose volt mèg ilyen hogy kihagytam volna egy szemet, mindig időbe bevettem az összes szemet. Csak most direkt szeretnèm előbbre hozni, bár tudom hogy ezt nem szabadna, de tènyleg ez lenne az első ilyen alkalom hogy előbbrèbb hozom. Egyèbkènt mostanába nem hiszem hogy lenne rá alkalom hogy szeretkezek, èppen ezèr "merem" ezt csinálni. Persze ha mègis megtörtènne, mindenkèpp használunk óvszert. Ès köszönöm a válaszodat!
2021. márc. 5. 23:21
 3/9 anonim válasza:
Esetleg eltolni tudod ahogy írtam, hogy beveszed a kimaradt tablettát és nem tartod meg a 7 napos szünetet. Így majd csak 1 hónap múlva jön meg a menstruáció. Ilyenkor jelentkezhet a második levél szedésekor pecsételő vérzés, de ugyanúgy szedni kell folyamatosan a tablettát, a következő levélnél már be fog állni. Szerintem így biztonságos.
2021. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, előbb jön meg és nem, nem kell kiegészítő védekezés. Igen, tartsd meg a hét napos szünetet és a 8. napon kezdd az új levelet.
2021. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább azt mondanám, mint a 3-as. Ne tarts szünetet, kezd egyből a második levéllel. Ilyet lehet nyugodtan, a betegtájékoztatóban is le van írva.
2021. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3,5!


Kb 100% hogy abban az időszakban, amikor szünetet tartana áttöréses vérzés jelentkezik majsd

2021. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

3-as vagyok.

Igen ezt én is írtam hogy jelentkezhet köztes vérzés, de legalább a védelem nem csökken így ha nem tart szünetet.

2021. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7!


Nem csökken a vedelem akkor sem, ha eltolja a szedést.

2021. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen ez így van. De az összes tablettát be kell venni, csak a 7 nap helyett tartson 4 napot pl.
2021. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!