Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron szedése mellett...

Progeszteron szedése mellett tapasztalt valaki élénk piros vérzést az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Kétszer is voltam orvosnál ezzel a problémával, jelenleg 7 hetes vagyok. Progeszteron kúrát írtak fel, az embrió is rendben volt az UH alapján. Ennek ellenére akár napi többszöri élénk piros vérzést tapasztalok még mindig. Állítólag nem olyan helyről jön, ahonnan gondot jelentene, ettől függetlenül baromi ijesztő. Más is tapasztalt ilyet? Mikor múlt el ez a tünet?

#vérzés #terhesség #Első_trimeszter
2021. márc. 9. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én. Pont tegnap reggel. Akkor is ilyen volt mikor elvetéltem. Csak akkor erősödött a vérzés. Most meg gyengült mire beértünk a kórházba. Nálam is uh szerint minden rendben van. De azóta is barnázok kicsit. 10 hetes vagyok.
2021. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt, nekem most derült ki hogy valószínűleg a mélyen tapadó méhlepény miatt volt. Most 12 hetes vagyok, 5-8 hét között sokat vérezgettem, progeszteron szedése mellett is.Tudom milyen ijesztő, de próbálj meg megnyugodni és sokat pihenni!
2021. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek jó egészséget kívánok a várandóssága alatt! :)
2021. márc. 9. 17:42
 4/12 anonim válasza:
100%
Nekem 6. hét körül volt barnázásom ,mentünk is egyből dokihoz,de csak wc papíron látszódott.kaptam 3x1 utrogestant meg szedek 3x2 magnéziumot.pár napig tartott még utána.azután elkezdett múlni..egy időre el is múlt,de most néhány napja hol halvány rózsaszínes,hol picit barnásabb,vagy egyáltalán nincs.napközben változik.egyébként nem fáj semmim.10+5 nap vagyok ma.Most azon agyalok hogy elmenjek e másik dokihoz ismét.
2021. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Utrogestant kaptál, szerintem ennél többet sajnos másik doki se tudna tenni. Próbálj meg nem idegeskedni miatta. Én is a 6. héten barnáztam, azóta kapom az Utrot. Amellett volt az élénkpiros vérzés a minap. Az ügyeleten se csináltak semmi mást, csak megnéztek, hogy a baba rendben van-e

Amúgy én is ma vagyok 10+5. :) Első voltam.

2021. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Első!megpróbálok nyugodt maradni.Az a baj hogy tavaly volt egy sikertelen terhességem és így még jobban odafigyelek minden jelre.Meg félek mindentől.nem szeretnék még egy veszteséget átélni.Sajnos ezek az élmények annyi benne maradnak az emberben...
2021. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, mi kivel mi lett? Happy end? :) meddig barnáztatok?
2021. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, szeptember 10-én megszületett a kicsi fiam. :) Kicsit előbb a vártnàl mert terhesség végén is voltak gondok, pár napot a János kórház PIC osztályán volt, de már jól vagyunk. :) Szóval happy end. :)
2021. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szinte végig barnáztam.
2021. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nekem október 26-án született meg a kislányom, makkegészséges, az eleje után nem volt vérzésem :)
2021. nov. 2. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!