Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek sok evre jott ossze a...

Akiknek sok evre jott ossze a baba minden rendben volt a terhessegel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

5 eve probalkoztunk a parommal.

Nem derult ki, hogy eddig miert nem jott a baba.

Dokik mondtak mindent aztan rauntam es nem mentem egy ideje, mident ugyanugy csinaltam mint ez elott.

Aztan 16 hete bekopogtatott a kicsikent ❤

Elso babam.

Nagyon aggodom, hogy minden oke lessz e vele es nem fogja befolyasolni az esetleges problema amiert eddig nem jott.

Arra lenne kivancsi hogy akiknek sok evre jott ossze a babo ugy hogy nem tudtak hogy miert kell ra eddig varni minden rendben volt a terhesseg alatt?

Koszonom a valaszotokat.

Egy aggodo elso babas kismama❤❤❤


2021. márc. 10. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát ezt itt most senki nem fogja tudni megmondani neked. És ha másnak nem volt problémája akkor neked sem lesz? Vagy ezt hogy gondolod?

Nekünk 3 évre jött össze, de eszembe nem jutott volna hasonlítgatni másokkal :)

2021. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Szia

Nekem a bátyáméknál jött nehezen, az első lombik sem sikerült túl stimulálták, elmentek nyaralni kicsit megpihenni, meg szüneteltetni a dolgot. Mikor haza jöttek akkor esett le a sógornőmnek, hogy késik neki egy ideje. Minden rendben volt velük, 4kg os gyerekük lett, 40.héten.

Egy ismerős akinek már a lombikot sem ajánlották a sok hormon miatt(egy lombik babájuk már volt) le is mondtak a dologról, sajnos lett egy méhen kívüli terhessége, ahol a jól dolgozó petefészek esett ki, így végkép feladták. Most szült kb 2 év telt el, végig minden rendben volt.

2021. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eso nyilvan tudom hogy nem.minden terhesseg egyforma es attolmeg hogy masnak nem lett baja attol ne adj isten nekunk lehet. Tapasztalatok erdekeltek kossz
2021. márc. 10. 16:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Elso*
2021. márc. 10. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
6 évet vártunk az elsőre, se egy tünetem nem volt, se bármi gebasz a várandósság alatt. A kicsik gyorsan megfogantak, velük sem volt sem probléma, sem tünet. 😊
2021. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!