Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok?

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap már egy hete késett a menstruációm, amikor csináltam egy tesztet és a halvány pozitív lett. Ez délután történt, másnap reggel azaz ma reggel csináltam egy újat az pedig még halványabb szinte csak akkor latni ha fény felé forditom. Terhességi tüneteim nem nagyon vannak, néha van hányingerem de az akar az idegessegtol is lehet, illetve a mellbimbóim néha érzékenyebbek, hasamba néha beleszúr meg folyásom van és ennyi. Szerintetek lehet terhesség? Csak mert a tesztekre ugy van irva h mar menstruáció napján pontos infot adnak, nekem meg rá egy hetre de ott van az a vonal csak épp nagyon halvány.. volt mar valaki így? Esetleg később lett volna peteérésem és az miatt? Nagy segítség lenne ha ezzel irnatok le tapasztalatokat. Kedden természetesen veszek egy ujabb tesztet.

2021. márc. 14. 17:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
ez azért elég erős, jól látható csíkocska :)
2021. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

[link]

A ma reggeli ez, ez most más típusú teszt és ez 25mlU/ml-s. Viszont én halvanyolom most is. Lehet felkene keresnem a dokit.

2021. márc. 18. 07:10
 13/28 anonim ***** válasza:

6-án kellett volna megjönnie? előtte mikor jött meg?

amúgy emlékeim szerint egy szóval nem írja a teszt papírja, hogy ugyanolyan erősnek kellene lennie mindkét csíknak :) ráadásul ez 25ös, kb ugyanolyan erős, mint az előző volt, ami 10es volt. szóval a 10es erősödött volna azóta :)

2021. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Igen, 6-án, viszont szerintem biztos hogy később volt peteérésem.

Az igaz:) reménykedem:)

2021. márc. 18. 07:50
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitív!
2021. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
nem számít mikor volt peteérésed, az előző mensi első napjától fogják számolni a heteket. aszerint hány hetes terhes vagy? :) 6-7 között már lehet szívhang is, attól azért gyanítom megnyugodnál. ha szerinted később volt peteérésed, akkor 7. hét környékére próbálj időpontot egyeztetni dokival
2021. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ez a teszteredmény teljesen jó, ne izgulj. Én is halálra izgultam magam, mondván hogy a kontroll csík erősebb volt a tesztcsíknál egy hét késés után a 25-ös tesztnél. Hülyeség volt, minden rendben van a babával, már 12 hetes vagyok.
2021. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Terhes vagy! Nem eleg hogy pozitiv? Erosnek is kell lennie? Anyamborogass! Szted ez milyen problemra utalhat?
2021. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, sokat olavastam neten és írták is sokan hogy ha halvány könnyen elmehet a baba. Természetes hogy aggódom.

Viszont mindenki másnak köszönöm a biztató válaszokat:)

2021. márc. 18. 22:52
 20/28 anonim ***** válasza:

18as,bizony baromira számít, hogy erősödik e a teszt! Nekem az eddigi 2 terhességemnél nem erősödött és szépen el is mentek...

Kérdező, szerintem egy fajta teszttel 2 naponta próbáld meg hogy lásd erősödik e a csík, ha nem, akkor keress fel egy dokit, lehet csak progeszteron pótlás kell (mint utólag kiderült nekem is kellett volna)

Viszont amíg nem vérzel semmi baj nincs!! A legfontosabb, hogy ne idegeskedj, nekem sokkal halványabb maradt nemvárt után pár napra is, mint a tiéd, úgyhogy szerintem nem kell aggódnod :)

2021. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!