Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok?

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap már egy hete késett a menstruációm, amikor csináltam egy tesztet és a halvány pozitív lett. Ez délután történt, másnap reggel azaz ma reggel csináltam egy újat az pedig még halványabb szinte csak akkor latni ha fény felé forditom. Terhességi tüneteim nem nagyon vannak, néha van hányingerem de az akar az idegessegtol is lehet, illetve a mellbimbóim néha érzékenyebbek, hasamba néha beleszúr meg folyásom van és ennyi. Szerintetek lehet terhesség? Csak mert a tesztekre ugy van irva h mar menstruáció napján pontos infot adnak, nekem meg rá egy hetre de ott van az a vonal csak épp nagyon halvány.. volt mar valaki így? Esetleg később lett volna peteérésem és az miatt? Nagy segítség lenne ha ezzel irnatok le tapasztalatokat. Kedden természetesen veszek egy ujabb tesztet.

2021. márc. 14. 17:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"neten és írták is sokan hogy ha halvány könnyen elmehet a baba"


Szerintem az csak az ennél halványabb tesztekre vonatkozik, amikor még a nem várt előtt tesztel valaki. És nem a teszt halványsága miatt megy el a baba, hanem mert minél több hetes már egy terhesség, annál valószínűbb, hogy tényleg meg is marad. Ha nagyon korán tesztel valaki, akkor lesz halvány. Ugyan kiderül, hogy sikerült-e a megtermékenyítés és megindult-e a beágyazódás, de az nem, hogy a beágyazódás végig is fog-e menni.

2021. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Azért nem vagyok híve a "nem várt" előtti tesztelésnek. Minek??!
2021. márc. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Na?
2021. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Kedves kérdező! Ez bizony pozitív! :) Gratulálok! :) Nekem ennél is halványabb pozitív volt. Most egy 22 hetes csoda rugdos a pocakomban. :)
2021. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem újra. A két csík majdnem hasonló erősségű volt:) köszönöm szépen a válaszokat:))
2021. márc. 20. 23:31
 26/28 anonim ***** válasza:
Gratulalok:)
2021. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. márc. 21. 08:06
 28/28 anonim ***** válasza:
Te bajnak necezed a gyereket?
2021. dec. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!