Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+4napos terhes vagyok Már...

Marcsika1991 kérdése:

10+4napos terhes vagyok Már megnyugodhatok vagy még mindig elvetélhetek? Vagy megálhat a baba szive?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért,de nagyon aggódom első baba
2021. márc. 14. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A terhesseg barmelyik pontjaban elvetelhetsz. 40. heten is megállhat a baba szíve. De 12. hetig nagyobb a kockazat.
2021. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Én ezt szoktam használni: [link]


Amúgy baj bármikor lehet, de ettől még nem érdemes aggodalomban tölteni a napjaidat. Attól nem lesz jobb, sőt... Jók az esélyek, hogy innen már sikerül és minden rendben lesz, de ha nem, azt is el kell tudnod fogadni. Hiszen akkor lehet újra próbálkozni.

2021. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Felesleges izgulni, bármikor meglehet a baj. De nem csak a terhesség alatt, utána ott a bölcsőhalál, félrenyel valamit és megfullad, leesik a mászókáról és kitöri a nyakát, elüti valami, rákos lesz stb

Nincs olyan, hogy na akkor már tuti nem lesz baj, ezért nem is éri meg idegeskedni

2021. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Szia.

Ne aggodj.

A legjobb a sok sok pihenes es bizz a babadban,hogy minden rendben lessz vele.

Ugyan igy voltam enis.

Elso babam es eleg sok idore jott ossze...

Nagyon aggodtam erte.

Nekem lehet hulyen hangzik de az segitett, hogy allandoan beszeltem hozza es kertem hogy maradjon velem.❤

Mai napig nagyon felek es meg csak a 18 hetben jarok.

Bizom benne hogy minden rendben fog menni.

Minden uht ugy varok mintha nemtudom hova mennek.

Hidd el kerdezo annal rosszabb ha felsz.

Nalam.volt olyan h ugy beparaztam hogy pl kicsit gorcsoltem hogy egesznap fekudtem es olvastam a veteles jeleit....

Addig mig a doki felnem.vilagositott arrol, hogy a gorcs termeszetes.

Ne gorcsolj ra es bizz a gyermekedben.

En hittem abban hogy hallja amiket mondtam neki. :)

Boldog babavarast :)

2021. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!