Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 nincs szívhang, ez baj?

6+2 nincs szívhang, ez baj?

Figyelt kérdés

Menstruáció szerint 6+2 vagyok, 2,9 mm CRL. Sajnos bunkó volt az orvos és eléggé szűkszavú. Viszont mutatta, hogy egy hosszú csík ott pulzál, de hallani nem hallottunk semmit és kérdeztem, hogy miért nem. Azt mondta, hogy nem hallottuk de láttuk. Ami biztos, hogy a gépe nagyon jó, ezért mentem hozzá, tehát tuti nem a gép hibája.

Testvéremnek 6 hét vége fele már rendesen hallani lehetett. Szerintetek feleslegesen aggódom?



2021. márc. 17. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha pulzál, akkor van szivpulzálás, úgyhogy teljesen feleslegesen aggódsz, lehet nem volt hang az uh-n, ezért válaszolta ezt.
2021. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha pulzál, az jó. :) Nekem nem is hallgattak rá, csak láttuk a szívverést.

Ami a testvéred magzatát illeti, jobb lesz már most a legelején megjegyezned, hogy egy terhesség, egy baba sem egyforma, még ugyanannak az anyának sem! Ha ezt megérted és elfogadod, a következő években rengeteg stressztől kímélheted meg magad! Így is annyi aggódnivaló lesz még...

Boldog babavárást kívánok!

2021. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hangvakkor van, ha kapcsol rá.. a pulzálás a szívhang...



Magzati szívuh-on sem hallottuk, amíg nem kapcsolta rá..

2021. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

6+2 és 6+5 között rengeteg idő van ebben a stádiumában, és ahogy már írták, az hogy másnál máshogy volt, neked nem mérvadó.

Volt pulzálás, az a szív pulzál. Ennyit kell tudni. Feleslegesen aggódsz.

2021. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt szívhang :) csak ilyenkor ez még képi, akkor fogod hallani ha az orvos bekapcsolja a hangot.

Sajnálom h ilyen rossz élményed volt, és hogy így megijedtél miatta. Ha van lehetőséged orvost váltani, lehet hogy érdemes lenne.

2021. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok picit :) a leletre azt írta, hogy jó életjelenséget mutat. Akkor ez is arra utal remélem :)
2021. márc. 17. 16:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra.
2021. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lehetett 6+1-nél hallani, pedig bekapcsolta a hangot. Valamit mintha lehetett volna látni, talán így fogalmazott. Ha 3 nappal később mentem volna, lehet, hogy már hallani is lehetett volna. Ugyanez igaz rád is. Nyugi.
2021. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Szia! 6+1 naposan 3 mm-es embriónál nem hallatszott a szívhang, csak pulzálást látott az orvos. Ma ismét voltam UH-n 8+2 napon, már 18 mm-es és hallhattam a szívhangot is! Minden rendben lesz, ne izgulj! 😊
2021. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek, teljesen máshogy állok a dologhoz a válaszok miatt!

4 hét múlva rendelt vissza, én meg kiakadtam, mi az hogy nincs szívhang és csak 4 hét múlva akar megnézni! :D azt hiszem akkor nem idegeskedem.

2021. márc. 17. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!