Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vércukorterhelés a járványidős...

Vércukorterhelés a járványidőszak közepén?

Figyelt kérdés
Kicsit elbizonytalanodtam, hogy elmenjek-e. A védőnő szerint minél hamarabb el kell menni, én 24h+4 napra kaptam időpontot az SZTK-ba, de kissé elriasztanak a járványügyi adatok attól, hogy ott üljek a labor várótermében két órán keresztül, miközben a rengeteg ember szintén ott nyüzsög. Ráadásul a fagypont körüli várható hőmérséklet túl hideg ahhoz, hogy ezt a két órát inkább az utcán töltsem.

2021. márc. 19. 21:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
77%
#28, ez amúgy azért van, mert a terhességben a baba hasnyálmirigye is beszáll az inzulintermelésbe. Ezért alacsonyabbak a határértékek. Lehet, hogy ezt a patikus nem tudta.
2021. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok?
2023. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Én elmentem, jófejek voltak, mert a kismamákat elkülönítették. Egyelőre a Covidot sem kaptam el, csak az egyre furább szezonális vírusokat, pl.amelyik csak fáradtságot okozott vagy hetekig köhögést. Mondjuk az oltástól mai napig látászavaraim vannak. Cukorbetegség nem alakult ki, a terhelés ugyanazt mutatta, ami évek óta van: éhgyomri alá eső kétórás értéket, de ez soha senkit nem érdekelt (endokrinológust sem, aki inzulinértékekkel együtt látta). Szóval jól vagyunk.
2023. nov. 11. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!