Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező orvosi utrahangnál...

Kötelező orvosi utrahangnál vették észre hogy kevés magzat víz ? Én 27hetes vagyok kevesebb az átlagosnál de nem vettem volna észre hogy folyt volna nálam valami Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csinálnak majd kontrollt. Nem kell megijedni. Nekem több volt. Az egyik doki szerint. A másik doki szerint hülye az egyik. Na. Amúgy egyrészt ez egy körforgás, szóval, ha nincs konkrét szivárgás akkor lehet, hogy szépen helyre is jön 1-2 hét alatt. Az biztos, hogy sűrűbben rad fognak nézni, de en így első körben nem panikolnek. A második doki amúgy nekem mutatta is, hogy ezt hogy nézik és hogy ebben is van egy “személyi faktor”, azaz attól is függ, ki nézi. Tehát azért nem olyan egzakt, tuti dolgok ezek. Drukkolok, hogy ne szivárgás legyen.
2021. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!