Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afp eredményt, ma magkaptam...

Afp eredményt, ma magkaptam MOM. 0.46 lett . Referencia érték 0.5-2.5-ig jó! NAgyon alacsony?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, az érték közé kéne esnie...! Doki mit mondott?


De amugy nyugi mert abszolút nem megbizható! Még ha jó az eredmény sem biztos hogy minden oké...!

2010. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Hivtam a dokimat egyből és azt mondta,h ne aggodjak minden ok ez az érték még jó!
2010. aug. 19. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is határérték lett, én is aggódtam, de az előtte lévő vizsgálatok mint jók lett, a kombinált tesztem is. Így az orvos nem is igazán foglalkozott az afp-s eredménnyel. Sajnos ez egy elavult vizsgálat, már rég el kellett volna törölni, mert sokszor fals eredményt mutat...

Szerintem se aggódj, főleg ha a doki is megnyugtatott!

2010. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem is,h jó minden. 12 hetes uh is jó lett! Köszönöm a válaszod
2010. aug. 19. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 0,63 lett, amire azt mondták alacsony. El kellett mennem genetikai vizsgálatra, utaztam busszal 90 km-t, elment az egész napom, és a végén azt mondták majdnem hogy feleslegesen mentem el. Végülis kiderült, hogy korán vettek vért, és egyébként is ez az AFP eléggé elavult vizsgálati dolog, már ki is akarták venni a kötelező vizsgálatokból, de azért szivatják még a népet rendesen...

Remélem veled is minden rendben lesz.

Boldog babavárást!

28+3 hkm

2010. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
HA gong lenne,az orvosom csak megmondta volna szerintem! Hallottam már a tiédhez hasonló sztorit,és hogy szinte felesleges! Köszönöm szépen a válaszod!:-) Neked is boldog babavárást
2010. aug. 19. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:

szia

nekem is hasonló lett, 0,45MoM. Voltam genetikai tanácsadáson,ott volt uh azzal rendben lett minden így azt mondták, h ne aggódjak. mivel a többi érték jó és negatív az integrált teszt így nem kell foglalkozni ezzel, h alacsony, mert elavult, és ,h csak azért csináltatják a dokik , mert benne van a protokollba állítólag.Nekem a 12.hetin volt orrcsont az is jót jelent meg jó volt az NT 1,4 uhogy nekem nem ajánlották a magzatvízvételt.Sztem ne aggódj , az orvosod is azért mondta, mert biztos volt már ilyen kismamája és rendben volt minden!!

20hetes

2010. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szia! Na ez a válasz nagyon megnyugtatott. :-)
2010. aug. 20. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


egy kicsit hosszú a cikk, de ha lejjebb mész ott eltudod olvasni mit ír kimondottan az ALACSONY AFP-ről!

Engem ez is megnyugtatott, h tényleg nem lehet gond!

utolsó voltam

szia

2010. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!