Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hónapos leszek,esküvő 1,5hó...

3hónapos leszek,esküvő 1,5hó múlva.Rokonok vidéken,Honvágyam van,egyedül érzem magam itthon,párom sokat dolgozik,fáradt,sűrűn vitázunk.. Tudom,h nem tesz jót a kicsinek. Sztem depressziós lettem.. Más is sokat sír terhesen?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Angliában élünk , 2 hónapos voltam mikor a páromnak hosszabb időre haza kellett mennie, én nem mehettem vele. Kb állandóan sírtam szóval tudom milyen. Próbálj erős lenni , olvass, nézz filmet , relaxálj.
2021. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,próbálok..

Amíg a házimunka,bolt..lefoglal még elvagyok..de mikor nincs tennivaló,nincs semmi a tvben..telefonáltam Anyumnak(egyedül él,apum 15éve meghalt),parom oda van

..akk sokszor kibukok..panaszkodik h fáradt a melótól több műszak..én vesz.terhes vok nem dolgozhatok,de bár mehetnék... :(

2021. márc. 30. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is szerintem belecsusztam ebbe. Annyi hogy a hazimunka al is el vagyok maradva mert verezgetek és fekudnom kell.
2021. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
veszélyeztet terheségről nem tehetsz.foglald le magad, keressh obbit.nyugodj le
2021. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!