Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki antidepit vagy...

Van valaki aki antidepit vagy rivotrilt szed és kismama? Depressziós kismamák? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mizapin-rivotrillal hordtam ki a lányom. ha van kérdésed, írj privátot!
2018. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Frontint nem sokkal előtte raktam le (a Rivóra akkor immunis voltam már). Quetiapine-t szedtem még. De amint megtudtam, hogy úton van a baba, nem szedtem többet.

Most újra terhes vagyok. A kettő között volt, hogy szedtem nyugtatót (én nagyon félek már az antidepresszánsoktól, mindnek durva mellékhatásai voltak).

Néha hiányzik a gyógyszer, de a baba miatt nem merek semmit.

2018. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnos én hiába félek, annyira rosszul vagyok, hogy kell bevennem gyógyszert.

Akik nem szenvedtek pszichés eredetű betegségben azok nem értik meg.

Sokan ítélkeznek meg azt mo dják minek gyerek az ilyennek.

Basszus, akkor az epilepsziás vagy cukorbeteg, stb. ők sem szűlhetnek?

Engem nagyon bánt, hogy titkolnom kell a betegségem.

2018. ápr. 10. 20:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Lamolepet szedek, két gyermekem úgy született, hogy terhesség alatt végig szedtem.
2018. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Én 13 éves korom óta diagnosztizálva vagyok (30 leszek idén), sajnos sokszor szenvedtem tőle. De ha antidepresszánst szedtem, még rosszabb volt.

Most a 3. babát várom, az első és a második között voltak nagyon durva időszakaim, nem részletezem, akkor szedegettem mindent össze-vissza.

De normális pszichiáter kell, azt nehéz találni. Nekem volt, aki tömni akart minden szarral, és mikor fulladtam az egyiktől, akkor is azt mondta, mérlegelni kell, mi a rosszabb... Na én akkor váltottam orvost.

Akihez utoljára jártam, azt mondta, vannak, amiket lehet szedni terhesen.

(Én se reklámozom szívesen a dolgot, mert sokan másképp állnak hozzá.)

2018. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kliensem volt. Rivotrilz szedett, bár ő úgy ette mint a cukrot. A gyerek epilepsziáját (elég durva) erre vezették vissza az orvosok
2018. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én is pánikbeteg vagyok. Szerencsére a terhesség alatt sikerült letennem a gyógyszert. Viszont az utolsó harmadban már nagyon rosszul voltam. Folyton idegeskedtem,pánikrohamjaim voltak. Hiába próbáltam nyugtatni magam. Csak azon aggódtam nehogy baja legyen a kicsinek. Ez persze újabb aggódásra adott okot. És ez egy ördögi kör volt. Szülés után sajnos teljesen úrrá lett rajtam,és muszáj volt visszatérnem a gyógyszerekhez.


Aki szedett gyógyszert terhesség alatt attól kérdezném hogy a szoptatast hogy oldották meg?

2018. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem is csoda hogy a magyar nép ilyen !

Még meg sem születtek és már is gyógyszerek, drogok,....

Igaz e kormánynak csak irányítható nem saját ésszel gondolkodók kellenek.

2018. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8/8 gondolom te is beszoptad a választást :)

Érdemben nem tudsz hozzászólni akkor a bukott politikusaidnál add ki a dühöd :D

Egyébként biztos találsz olyan témát ami neked való, keress tovább :)

2018. ápr. 14. 21:26
 10/11 A kérdező kommentje:

8/9-nek szántam a nem túl kedves hozzászólást!

8/8 neked köszönöm az őszínteséged!

2018. ápr. 15. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!