Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van értelme 37-38...

Szerintetek van értelme 37-38 hetesen beoltatni magam?

Figyelt kérdés
Decemberben már átestem a covidon, enyhe tünetekkel. Gondoltam majd szoptatás alatt beoltanak, de most mondták, hogy a szoptatós anyákat mégsem veszik előre.
2021. márc. 31. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
A legjobb időpont ez most az oltásra, mert így a baba már antitestekkel fog születni. Az az immunitás kitart egy darabig, de utána is a szoptatás miatt még fog kapni valamennyit.
2021. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Ja, és bár ezt mostanában nem írják, de tavaly még sokszor olvastam, hogy bár gyerekekben jellemzően enyhébb a koronavírus lefolyása, csecsemőkre ez nem vonatkozik, náluk inkább súlyos. Szóval az egy értékes lehetőség, hogy a te oltásod a babát is védeni fogja valamennyire.
2021. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
67%
Szerintem ne oltasd be magad sose tudhatod milyen következményekkel járhat ez rád és a picire nézve inkább Maradj Otthon és Vigyázz Magadra!
2021. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

#13 és szülje meg otthon egyedül a picit is?

Nálunk most jópár kismama a szülészeten lett kovidos, pedig tesztelnek mindenkit és nem engednek be akárkit.

2021. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
4 érték egyet .nem merem beadatni ,20 hetes vagyok.
2021. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%

Miert lenne veszelyes, mikor a kismamaknak es szoptatos anyukaknak Pfizert vagy Modernat adnak, ki a legjobb! Egyebkent en szoptatos anyukq vagyok es elore vettek... pfizert kaptam es orulok, hogy igy a babam is vedhetem! 10 honapos most...

Minden jot kivanok!

2021. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!