Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is mondanak idegesítő...

Másnak is mondanak idegesítő dolgokat?

Figyelt kérdés
Engem azzal akasztanak ki, hogy mikor megkérdezik milyen nemű lesz a 3. baba és azt mondom kislány, akkor az a válasz, hogy "Á, nem baj...(két lányom van egyébként). Mintha nekem baj lenne. Miért gondolják egyáltalán hogy ez baj. Én örülök.Csak egészséges legyen. Kikészülök az ilyen emberektől.
2010. márc. 6. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Azért, mert csaknem kizárt, hogy akinek van 2 lánya, az harmadikra nem egy fiúnak örülne. Pláne hogy minden férfi örül a fiúnak, mégha nyilvánosan ezt nem mondhatja ki a feleség kedvéért, akkoris. Tehát minimum az apa egy fiúnak örült volna nagyon.

Tudom, ne is fáraszd magad azzal, hogy de nektek tök mindegy, csak egészséges legyen...

2010. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én erre azt szoktam válaszolni,hogy egy férfi csak egyféle gyereket tud csinálni:))Ne vedd a szívedre:))
2010. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokan ezt mondják, mikor elmesélem hogy ikreket várok (13 hetes leszek holnap), a lányom 16 hós. Nekem sem baj, sőt nagyon boldog vagyok, és egy kicsit engem is idegesít ez a Nem baj!, de már kezdem megszokni. De én kapok hozzá : Jézusom! Te jó ég! Basszus! Nem irigyellek! Kösd fel! és ehhez hasonlókat. Kezdek már csak nevetni a megjegyzéseken! Főleg hogy szerintem meg pár év múlva irigyelni fognak minket ugyanezek az emberek!
2010. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 15 hónapos lányom, megint babát várok, még nem tudjuk a nemét, de mi megint lányt szeretnék (a férjem is). De valahogy mindenki automatikusan azt mondja, hogy na majd ez most fiú, na jön az öcsi, stb. Halálra idegesítenek.

Megértelek :)

2010. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát engem is mindig idegesítenek azzal, hogy fiú lesz az első baba és ráadásul még a páromnak is "bele kell törődnie". Borzasztóan rosszul esik, én azt hittem, hogy általában a férfiak örülnek ha fiúk lesz! Az én családom nagyon örül a babának és nekik tényleg az a lényeg, hogy egészséges legyen, de az anyósom, na ő nem hajlandó tudomásul venni, hogy nem kislány lesz és már az agyamra megy. Mindig azt mondja, hogy nem fiú ez kislány lesz. Jó még nem biztos, hogy fiú lesz, de nagyon nagy valószínüséggel az lesz, majd a 4d meg tudjuk.


Mindenkinek boldog baba várást!


14 hetes kismama

2010. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, lámyok!:) Mikor a párom 2 év házssság után mondta az anyjának, hogy gyereket szeretnénk, az anyósom döbbenten kérdezte: "ide? most? minek?" ...A 18. héten voltunk 4 D Uh-n és megtudtuk, hogy kislány. A vizsgálat alatt végig mosolygott. Mondtam anyósomnak, hogy kislány. Mire Ő. "Fúj. ÉN nem szeretem a lányokat. Én a fiúkkal vagyok megszokva. ÉN a fiúkat szeretem. Jobb lett volna, ha fiú." (Sose fogom elfelejteni, azt sem, hogy mit éreztem ).

A férjem egyetlen gyerek, 10 év házasság után született. Aztán közel 40 évesen nősült(persze az akkor már özvegy anyja nem akarta, hogy megházasodjon).

32 hetes km

2010. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el Szendi Gábortól A nő felemelkedése és tündöklése c. könyvet, abban egy csomó info van arról, hogy hogyan lesz a magzatból inkább lány vagy fiú. Fiúvá sokkal nehezebb válni, nagyon sérülékenyek, a lányok az igazán erősek:) nekem sokat segített a könyv, és lehet hogy kitalálsz majd vele egy frappáns választ a kekeckedőknek:)
2010. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

00:38-as, ez nagyon durva! :-( az ilyen anya csak magának akarja megtartani a gyerekét.


Engem azzal akasztanak ki, hogy a mai világban ahol az internet az életünk része, ahol ezernyi dologra kapunk választ, olyanokkal látnak el, hogy: jaj, meg ne emeld magad csak két kilóig, meg úgysem fogsz bírni végig dolgozni, meg majd megtudod ha neked is gyereked lesz....stb. az ember vállalja a gyereket, tudja mi vár rá, mi jár vele. azt hiszik ha valakinek még nincs gyermeke akkor totál analfabéta. volt hogy nem akartak tőlem elfogadni jótanácsot, mert hát én nem értek hozzá, meg nem voltam még akkor terhes....stb. aztán érdekes mód jót mondtam,hisz itt akárcsak ezen az oldalon rengeteg hasznos infót tudunk meg!


Boldog babavárást mindenkinek.11 heteske

2010. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!