Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is idegesítő?

Szerintetek is idegesítő?

Figyelt kérdés

Annyiszor találkozom itt olyan kérdésekkel, aminek semmi értelme. Pl: Hánytol van az X. korházban a vérvétel?

Ahelyett,hogy ide írogat, miért nem emeli meg a telefont és kérdezi meg? Meg,hogy egész nap görcsölt a hasam, normális ez 8 hetes terhesen? Miért nem a dokihoz megy azonnal, megvárja amíg elvetél, csak hogy válaszoljanak neki? Aztán a másik amitől agybajt kapok: "Pé", "barnázás", "rózsaszínezés", "pozi" illetve "negi" teszt. A legutóbb tojcsis folyást olvastam. Mi a franc az a tojcsi?

A másik amitől hülyebajt kapok


2010. nov. 29. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ne olvasd ezt az oldalt, ha idegesít. A tojcsi egyébként tojást jelent. Szerintem hamarabb megkapható a válasz, mire odaér az orvoshoz.
2010. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Épp nemrég néztem az egyéb kérdéseknél is van ilyen kérdés a szürke mezőben.Válaszoltak is rá 212-en.Én már meg sem nézem az ilyeneket csak tovább megyek,mikor már 20-szor kiírják ugyanazt csak egy szóval másabb
2010. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És mi az a tojcsis folyás? Tojásos folyás? Neked szokott olyan lenni?

Hát én azért inkább orvossal konzultálnék, ha a magzatom életéről lenne szó.

2010. nov. 29. 19:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen oldal. Neki nem hülye kérdés, nyílván, hanem éppen ami foglalkoztatja. A kérdezőnek a kérdése fontos, még ha másoknak hülyeségnek tűnik. Hogy miért nem megy orvoshoz? Erre sok válaszom lenne...:)

Ja a tojcsi az tojásfehérjeszerű nyálka egyébként :)

2010. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

tojásfehérjés nyák, ami tüszőrepedéskor szokott lenni. én értem, hogy hosszú leírni, de szerintem is hülyén hangzik a tojcsi. a pé elmegy.

a többi kérdést meg azért teszi fel, mert ő személyesen a saját problémájára szeretne választ - általában megnyugtatást.

engem inkább az ovu után vagyok három nappal, ilyen tüneteim vannak, lehetek babás kérdések zavarnak, mert azt tényleg csak azért kérdezik meg, mert azt akarják hallani, hogy TUTI terhes vagy.

másrészt vannak emberek, akik nem szívesen mennek mindenféle csip-csupp problémával orvoshoz szaladni, és mivel még nem voltak terhesek, nem biztosak benne, hogy ha görcsölnek, az mekkora baj. józanul gondolkodva persze jót nem jelenthet, de hát bizonytalanok az emberek.

biztos veled is előfordult már.

2010. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tény, ha valami vészhelyzet van, akkor irány a doki, és nem várom meg míg itt valaki válaszol...

De bevallom, volt rá példa, hogy itt értelmesebb választ kaptam, mint egyes dokiktól...

A rövidítések nem zavarnak. Ha nagyon zavar valami, akkor nem kattintok rá a kérdésre, vagy nem válaszolok rá.

Amúgy én meg még a "hülyebajról" nem hallottam. :):):)

S most meg ne sértődj, de vedd lazábban. Ezek a rövidítések együtt járnak az internet és a mobiltelefonok korszakával. Én sem használom őket, de elfogadtam, hogy sokan rövidítenek.

2010. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Okés, majd megpróbálok lazítani! Megyek is és sütök egy tojcsi rántottát!
2010. nov. 29. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:

:D

az nem baj, ha téged idegesítenek az ilyen kérdések.

aki felteszi, biztos nem tartja idegesítőnek.

mások vagyunk.

szerintem az a legjobb, ha mindenki igyekszik elfogadni a másik hülyeségét. ha végképp nem megy, akkor meg legyintés, és nem kell vele foglalkozni.

2010. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem válaszoltam ilyen jellegű kérdésre, de most kivételt teszek. A "tojcsis folyás" annyira gusztustalan szó, hogy ezért idegesít!

DE szerintem ez a kérdezz-felelek oldal (akár egy chat) elbír bizonyos rövidítéseket, mint pl. PÉ, mert a PETEÉRÉS sokaknak hosszú szó. (Ugyanez a jelenség megfigyelhető szinte minden nyelvben, pl. angolban advertisment.ből lett az "ad" szócska.) Számomra a "barnázás" szó is elfogadható, mert a 'barnás színű hüvelyváladékozás' valóban túl hosszú volna.


Amitől nekem feláll a szőr a hátamon (ez nem oldalspecifikus): vaok, ien. Ez mondjuk már másról szól.

2010. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Holtáig tanul az ember... Én meg a pé-t nem tudtam sohasem mire vélni. Köszönöm előző! :)
2010. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!