Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen ritkán érzem még a...

18 hetesen ritkán érzem még a babát ha egyáltalán őt érzem. Ilyenkor ez még nem baj?

Figyelt kérdés
Már kb 2 hete érzek ilyen fura érzést amit én már a babának gondolok és leginkább este érzem, nagy ritkán nap közben is. Ilyen remegő, hullámzó de van h olyan mintha belülről viszketne az alhasamban. Összeségében ezeket napi párszor érzem. Én már azt várom h gyakran érezzem őt és biztos is legyek benne h ő az. Nem baj h ezeket még csak ritkábban érzem?
2021. ápr. 3. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem baj. Sokan csak 20 héttől érzik a babát, főleg az elsőnél.

Ahogy nő úgy fogod egyre jobban érzékelni.

2021. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
22 hetes vagyok, a héten kezdtem el úgy érezni, hogy már azt mondom, ez tuti a baba. 17-18 hetesen is éreztem már valami hasonlót néha, de akkor még én se voltam biztos benne. Ne aggódj, nem gond ez, úgy tudom, a 24. héttől kell minden nap érezni.
2021. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen éreztem először, de még az is picike mozgás volt, csak nyugalmi helyzetben éreztem. És nem is mindennap. Aztán persze az idő előrehaladtával egyre erősödött.
2021. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En elso gyereknel 24 hetesen ereztem eloszor biztosan, masodiknal 20.Akik ilyen 16 hetekre mondjak, azok maximum a belgazakat erzik mar elnezest...
2021. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!