Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten ajánlanátok nőgyógy...

Budapesten ajánlanátok nőgyógyászt első uh-hoz terhesség megállapításra?(7.hét)

Figyelt kérdés
Olyan orvoat szeretnék akinek komoly gépe van. Hátha már szívhang is lesz. Néztem a Czeizelt, Rózsakertet, Duna medicalt, 30-40korul van egy ultrahang. Nem voltam képbe ezzel. Minden normális dokinál ennyi pesten?

2021. ápr. 5. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze megírom majd. Én már 8 éve járok ide, így mikor jött a baba egyértelmű volt hogy ide fogok járni. Én elégedett vagyok nagyon velük, nem csak nőgyógyászati rendelésen voltam itt.


Terhesség megállapításnál hüvelyi uh volt, rákszűrés nekem nem volt, de én azon terhesség előtt voltam. Mindent korrekten elmondtak hova kell menni milyen laborok lesznek stb stb (Ha jól tudom bár nem biztos de terhesen nem is csinálnak rákszűrést sehol)

Egyébként a rákszűrés már drágább 20e korul ha jól emlékszem.

2021. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem változott az ár, ma is ugyan annyit fizettem.
2021. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi szépen! Érdekes akkor, hogy a honlapjukon 20 szerepel. Lehet Te szimpi vagy Nekik!;)
2021. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!