Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az érdekelne, hogy a menstruiá...

Az érdekelne, hogy a menstruiáció elmaradása után ki mennyi idővel ment nőgyógyászhoz terhességmegállapításra?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvastam már itt hogy, volt aki 4. héten ment de még nem sok mindent láttak. A 7.-8. héten még nem "késő"? Ilyenkor azért már több mindent meg tudnak állapítani, nem?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 15. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Hat hetesen.

Het hetesen.

Het hetesen.


Termeszetesen mindig volt mar szivhang.

2017. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Azonnal, másnap, progipótlás miatt. De ha semmi bajod nincs, nem vérzel, görcsölsz, nem volt vetélésed még akkor ráérsz a 6.7. héten.
2017. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
5+4 hetesen mentem, 12 nappal a teszt után. 28. ciklusnapon teszteltem erős pozitívat. Ha tesztelek előbb, valószínűleg pár nappal előtte is mutatta volna. A méh már ekkor a rendesnél nagyobb méretű volt és látszott a két petezsák. Két hét múlva kell visszamennem. Tudtam, hogy maximum petezsák fog előszörre látszani, de tudni akartam, hogy jó helyen van-e terhesség, nem tudtam volna a teszt után 3-4 hetet várni, hogy tuti szívhangra menjek.
2017. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Pozitív terhességi teszt után. 6 hetesen
2017. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
6+2 elmaradt verzestol szamolva, mar volt szivhang.
2017. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
En 7 hetesen terveztem volna eloszor menni, de idokozben verezni kezdtem. Igy 5+5 hetesen latott eloszor nyogyogyasz, 6 hetesen pedig uh-n is megneztek. Mar volt szivhang addigra.:)
2017. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Menszi elmaradása után 10 nappal teszteltem. Pozi lett,kértem időpontot,és elmentem. Nem tudom már,hogy pontosan hanyadik nap volt.
2017. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!