Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a menete a soron kívüli...

Mi a menete a soron kívüli oltásnak terhesen? Aki oktatott már?

Figyelt kérdés

Most fogom betölteni a 12 hetet és mindenképp szeretném beoltatni magam. Mehetnék egyből a 13.héten? Hogyan zajlik? Regisztrálok és azután?


Oltás ellenes válaszokat mellőzzük kérlek!



2021. ápr. 8. 08:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi *oltatott már.
2021. ápr. 8. 08:11
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, szegedi vagyok es engem is érdekelne! En egyből beregisztraltam, a háziorvos akkor nem tudott semmit. Kedden megint felhivtam, azt mondta a női klinika intezi, nem ő. Na, ott elkuldtek, hogy a háziorvos intezi.
2021. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én még nem regisztráltam, ameddig nem töltöm be a 12 hetet. De mire kezdődik az iskola jó lenne beadatni(félek, h a nagyobbak hazahozzák) csak elég necces mert vasárnap töltöm a 12 hetet.
2021. ápr. 8. 08:30
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Regisztrálj már a 12. hét előtt. Előtte úgysem hívnak be. Megyénként más amúgy, hol laksz? A védőnő és a háziorvos tud róla infót adni, ők a biztos források. Győrben a védőnő írja össze, hogy a körzetében ki kér és egyben kapnak időpontot, valamelyik hétfőre, az oltás pedig a kórház E épületében van. Van, ahol ha elég vakcina van a háziorvosnál, be tud hívni téged is.
2021. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért ez nem olyan, hogy regisztrálsz és félóra múlva csöng a telefon. Én az elsők között regisztráltam, talán december volt akkor, április 4.-én oltottak be. Regisztrálj nyugodtan!
2021. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, de a várandós nőket most előre veszik! Kb 3-4 hete.


Nyíregyházán élünk egyébként.

2021. ápr. 8. 08:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a védőnő írja össze, hogy ki szeretné és továbbítja a háziorvosnak. A háziorvos ad tájékoztatást, hogy ő olt, vagy a kórházba kell bemenni.

Kérdezz rá a védőnődnél. Hátha tud segíteni.

2021. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 2. Trimeszterbe oltanak ami azt jelenti hogy a 13.hét után.

Nálunk a védőnő irat alá egy nyilatkozatot amit ő továbbít a háziorvosnak és ha meglát a doki a listáján akkor egyből hív és küld az első alkalommal oltópontra. 25 hkm

2021. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Attól még, hogy regisztrálsz, nem fogják tudni rögtön, hogy terhes vagy. Azt jelenti a soron kívüli oltás, hogy szólsz az orvosnak, hogy terhes vagy, és oltatni akarsz.
2021. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, elvileg engem is előre vettek betegség miatt, de mindegy, előre fognak téged venni, mert most van vakcina böven. A kommentem lényege az volt, hogy nyugodtan regisztrálj most és nem a 12. hét betöltése után. Regisztráció után hívd fel a háziorvost, mondd el mikor töltöd a 12. hetet és akkor valószínűleg ad egy időpontot, vagy visszahív.
2021. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!