Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mutatna valaki olyan papírt,...

Mutatna valaki olyan papírt, amit akkor kap amikor először megy nőgyógyászhoz és kiderül a terhesség?!

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 14:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a segítséget
2021. ápr. 8. 17:08
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kapcsolat lehet. Biztos, hogy tőled terhes?🤷🏼‍♀️
2021. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%

Ha terhes mit csinálsz vele? Nem veheted ki a gyereket a hasából. Az ő döntése az, hogy megszüli vagy sem.

Ha ennyire gyanakvó vagy és úgy érzed gyerekkel akar megfogni akkor sincs baj. Megmondod, hogy te nem akarod a gyereket, kérsz dns tesztet, ha a tied fizeted a gyerektartást (akár visszamenőleg is).

Legközelebb meg megtanulsz óvszert húzni egy bizonytalan kapcsolatra...

2021. ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem azzal van baj, hogy nem akarom. Nem mondok le a saját gyerekemről. Azt nem akarom, hogy ezzel akarjon maga mellett tartani.
2021. ápr. 9. 10:41
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Foglalj időpontot egy nőgyógyásznál (foglaljorvost.hu).

Neki ne mondd el, de már előtte beszéld meg vele, hogy aznap találkoztok, így biztosan rá fog érni. Aztán odaviszed a vizsgálatra. Ha kibújik alóla, akkor egyértelmű a dolog. Ha bemegy, akkor egyből megtudod nèzni a papírjàt, amit ott kap.

2021. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igaz, akkor nem lehet úgy a papíron,ahogy leírtad

Nekem mindenféle szakszavakkal volt tele. Ha Ő maga rövidítette le és adta át így neked az infót, az előfordulhat mert én is így mondom a páromnak ( pasi nyelven.. értsd jól😃 )

De nem tudom miért is találna ki bárki ilyet...

minden esetre,most sehova nem engedik be az apukát vizsgálatra sajnos

A teszt a legegyszerűbb módja

2021. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen így adta át az infót és a papírról én ennyit értettem meg belőle nagy nehezen 😂
2021. ápr. 9. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!