Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A párommal megszakításos szexben volt részünk pár héttel ezelőtt. A menstruációm már akkor se volt a legpontosabb. Februárban 4 napot késett, 33 napos ciklussal,majd március 28 - án kellett volna megjönnie. Azóta késik, összesen 4 tesztet csináltam és mind negatív lett. Kedden megyek dokihoz. Nagy az esély a terhességre?



2021. ápr. 9. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem sok esély van rá, de nem kizárt.
2021. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás pearl indexe 35. Ennél pontosabbat erről senki nem tud neked mondani. Vagy beleesel ebbe, vagy nem.
2021. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy de a kiszállasos szexet nem ajánlom, már az előváladékban is lehet spermium ami akár már akkor is kifolyhat ha a férfi felizgult nem kell hozzá orgazmus. Használjatok óvszert vagy fogamzásgátlót.
2021. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedden csinálok még egy tesztet, az lesz a 16. nap.. Ekkor már pontos eredményt kéne mutatnia, szerintem.
2021. ápr. 9. 14:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen de azért látogasd meg a dokit, vagy legalább hívd fel
2021. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Mindenképp megyek dokihoz, már szeretném lezárni ezt a szörnyű időszakot.

2021. ápr. 9. 15:02
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Szörnyű, magadnak okoztad. Miért nem lehet normálisan védekezni és talán élvezni is a szexet anélkül,hogy utána azon rágd magad, kell-e kaparni belőled egy leendő életet..
2021. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
:D védekezés nélkül dugni nem volt szörnyű, csak a felelősségvállalás nem megy. Ez nem szörnyű, hanem igazságos időszak. Pont ilyennek kell lennie annak az időszaknak, amikor egy ember életével játszol felelőtlenül.
2021. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást szerettem volna olvasni, hanem tapasztalatokat. Ahoz, hogy nekem milyen a párommal a szexuális életem, ahoz semmi közöd. Az én felelősség vállalásomhoz meg végképp.
2021. ápr. 9. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Most mi a fa*zért avatkoztok bele?Valószínűleg felnőtt megtudja oldani.
2021. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!