Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viselitek érzelmileg ezt...

Hogy viselitek érzelmileg ezt a COVID helyzetet kismamák?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok és a nőgyógyászom ajánlására, valamint saját véleményem szerint sem oltakozok. Én teljesen megértem azokat is, akik beoltatják magukat és sohasem ítélkeztem azok felett, akik a másik állásponton vannak.


Sajnos családon belül nincs egyetértés a szüleimmel és a testvéremmel, ők beoltották magukat és érzem, hogy ez feszültséget szül közöttünk. Megkértem őket, hogy ne aggódjanak értem, mert akkor én is jobban aggódom. Szüleim ezt meg is értették, nem beszélünk a jelenlegi vírushelyzetről.


Azonban a testvérem olyan videókat küld, ami a szlovák kórházak helyzetéről szól és úgy kezdődik a videó, hogy a nyugalom megzavarására alkalmas percek következnek. Sokszor meg cikkeket küld. Mindig amikor ezeket látom tőle, egy fél nap kell mire érzelmileg egyensúlyba kerülök, pedig meg se nézem őket. Sokszor a könnyem is kijön. Ha idegenek beszélnek erről, az nem zavar, de a családomtól ez a dolog jobban megvisel.


Más is van ilyen helyzetben? Tudom, hogy a hormonok miatt most alapból érzékenyebb is vagyok.



2021. ápr. 11. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
4-én halt meg a 38 éves kolléganőnk. Neki még nem volt lehetősége oltást kérni. Itt maradt egy újszülött és egy három éves gyerek. MEgéri?
2021. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy beoltassa-e magát vagy sem...
2021. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Véleményem szerint a tesódat is állítsd le. Tudom jót akar, de nem kell nézned felkavaró videókat. És ezt nyugodtan el is mondhatod neki Miért nézed ha utána fél napra bedepizel?! hidd el nem használ. Nem az az alap eset h covid osztályon szülnek a nők kicsit több pozitivitást vigyél be :)


Az oltás mindenkinek a saját döntése -szerintem.

2021. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9-es, majd meglátjuk ki húzza a rövidebbet 😁😁🤭🤭🤭🤭
2021. ápr. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!