Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derék fájás ellen terhesség...

Derék fájás ellen terhesség közepén van esetleg valamilyen hatásos módszer?

Figyelt kérdés
Még csak a 17 hétben járok, de iszonyúan fáj a derekam. Kisugárzik a fenekembe, hasamba és a combjaimba is a fájdalom. Sajnos a régi nőgyógyászom nyugdíjba vonult, aki pedig helyette van nem valami segítőkész,csak annyit mondott hogy ezzel jár a terhesség, mozogjak sokat. Van egy másfél éves örök mozgó kisfiam így a napi mozgás megvan.+ fitballon is tornázok, szedek magnéziumot, de úgy érzem egyre rosszabb. Dél előtt el vagyok, de estére már alig bírok járni a fájdalomtól. Ez szerintem nem normális. Tapasztalt valaki hasonlót?

2021. ápr. 15. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem 10heten kezdodott ez a tunet most 22hetes vagyok

Bar nekem inkabb akkor faj ha sokat mozgok,hajolgatok

Nekem magneziumbol a magnesolv granulatum valt be mas magnezium semmit nem hasznalt

2021. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lóbalzsam használt. Párom jól megmaszirozta akkor fájt egy kicsit de nagyon jó érzés volt. Napokig semmi fájdalmam nem volt.
2021. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor elkezdett csak fájdogálni, akkor kismama jógázni kezdtem. Azóta nem fáj semmim.


Derékra nekem legjobban a guggolás jött be. Nem tud mit tud ez a póz, de ha fájt a derekam akkor többet guggoltam és utána helyrejöttem.

2021. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A lóbalzsam valóban használ, de csak ideig óráig.

Bele kezdek én is szerintem a jógába.

#3 milyen gyakran jogáztál?

2021. ápr. 15. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a pocaktámasz segített.

Anélkül sétálni, dolgozni, takarítani nem is tudnék már!

2021. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Minden nap jógáztam. Ez ilyen max 15 perces dolog. Kutyasétáltatás közben nagyon ráérek. :D


Ha ajánlhatok pózokat:


-ágyban:

[link]

[link]

[link]


Talaj:

- [link]

[link]

[link]

[link]



Jolly joker (nekem ezek váltak be legjobban:

[link]

[link]

[link]


[link]

2021. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam, ez egy nagyon jó gyakorlat még:

[link]

2021. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek nagyon jók
2021. ápr. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!