Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy a 11. hét...

Normális hogy a 11. hét közepén megszűntek a tüneteim?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon rosszul voltam , az ételre is alig tudtam ránézni , most meg mintha elvágták volna. Csak álmos vagyok ,más nincs.

2017. febr. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A mehlepeny lassan atveszi a feladatot, ellatja a babat, a tunetek emiatt csokkennek 10.hettol fokozatosan. Ne izgulj, normalis :)
2017. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok, a 7 héttől hányok napi 5-10-szer, de néha 1-2 napra teljesen abbamaradnak a tünetek, olyankor még émelygés sincs, aztán szépen visszajön minden, nem kell aggódni, élvezd ki ha van egy jobb időszak.
2017. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10hetes 3napos vagyok de mar a 9.héttől nincsenek tüneteim!
2017. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor reméljük ,hogy a méhlepény a ludas :) Kifejezetten élvezem a panaszmentes napokat,nem bánom ,ha így marad!

Szép, boldog babavárást Csajok! :)

2017. márc. 1. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék ha eltűnne nekem is :D 11 hetes vagyok és nekem nem reggeli rosszulléteim vannak, hanem esti és egésznapos, remèlem nekünk is elmúlik mostmár lassan.
2017. márc. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Tünde2323!


Megszűntek azóta a fránya rosszullétek? :)

2017. márc. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!