Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtátok el a testvérete...

Hogy mondtátok el a testvéreteknek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Felhívott és a szájával elmondta.
2021. ápr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Péter, terhes vagyok.
2021. ápr. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanúgy, mint a család többi részének. Személyesen, vacsora közben. Gratulált :)

Nem hiszem, hogy ezt bármivel is jobban túl kéne bonyolítani, mint a szülőknek való bejelentést.

2021. ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én covid miatt nem személyesen, hanem felhívtam és elmondtam.
2021. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyiknek videohivasban (külföldön élt),másiknak telefonon (nem tudott eljönni),harmadiknak szemelyesen
2021. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan amit mondtatok arra lennék kíváncsi. Milyen kifejezést használtatok?
2021. ápr. 16. 11:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még nem sikerült a baba, de ha összejön családi összejövetelen mondanám el nem tudom milyen szöveggel. Ha a vírus miatt nem lehetne, akkor meg video hívásba.


A nővérem nekem külön sehogy csak első gyereknél a családi facebook csoportba tett fel egy uh képet, hogy "kedves családtagok, nagy örömünkre bővül a család, októberben érkezik xy".. A második gyereknél meg még ennyi se, ha jól emlékszem anyukámtól tudtam meg.. Aztán később szintén a facebookon tette nyilvánossá.. Picit meg is voltam sértődve, utálom ezt a facebookozást..

2021. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

#3 vagyok: babánk lesz, most ennyi és ennyi idős, ilyen nagy, és hát még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány, de egyelőre úgy tűnik, hogy minden rendben van.


Konkrétan ezt mondtam (a részleteket behelyettesítve az "ennyi" és az "ilyen" helyére, természetesen)

2021. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
#1 vagyok. Azt mondta, kisbabát várok. Ha jól emlékszem. Meg hogy személyesen akarta elmondani, de ilyen vírusos időkben nincs nagy családi összeröffenés.(A tavaszi lezárások idején ért a hír, azóta már 7 hónapos a kis cukiság🙂)
2021. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Videohivasban uh kepet mutattam,telefonban csak elmondtam,hogy baba lesz,szemelyesen egy ruhat mutattam,amire azt mondta,kicsi lesz mar a fiára. Mondom sebaj,akkor az en fiamra jo lesz :)
2021. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!