Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihordanátok a testvéretek...

Kihordanátok a testvéretek gyerekét, ha csak így lehetne rajtuk segíteni?

Figyelt kérdés
A bátyám párja rákos lett pár éve, a kezelések előtt lefagyasztották a petesejtjeit. Szerencsére teljesen meggyógyult, viszont nekik természetes úton már nem lehet gyermekük. Megfordult a fejemben, hogy esetleg én is kihordhatnám a gyereküket. Őrültség?

2018. szept. 25. 12:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem őrültség. Nem te vagy az első, aki ezt megtenné. De ez itthon lehetséges? Én eddig csak külföldön hallottam ilyenről.

Egyébként nagyon kedves lenne tőled!

2018. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartom örültségnek,de erre nincs lehetöség itt ma Magyarországon,előbb operálnak nőből férfivá és fordítva.
2018. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Itthon nem lehetséges. Illegális a béranyaság. Ha külföldön el is végzik a beavatkozást jó pénzért,ha a baba megszületik,nem lesz egyszerű a sok papírmunka,mert hivatalosan te és ha van párod,lesztek vérszerinti szülőknek bejegyezve. Le kell mondanotok róla,nekik meg örökbefogadni. Itthon ez nagyon macerás lenne. A lelki részéről nem is beszélve. Inkább jelentkezzenek örökbefogadásra.
2018. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%

Voltál már terhes, szültél már?


Én nem hiszem hogy képes lennék rá

Nemrégiben voltam terhes és szültem nem bírnám elviselni szerintem hogyha oda kellene adnom a babát


Éppen ezért én az Örökbeadásra is alkalmatlan vagyok

2018. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%
Biztos, hogy nem vállalnám. Nem vagyok sem mazochista, sem mártír. Ezen túl illegális is.
2018. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szép dolog, én nem tenném meg, meet nagyon durva terhességem volt, valószínűleg tesó sem lesz emiatt, itthon szerintem nem lehet megcsinálni, de nézz utána.
2018. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%
4. De teljesen más a saját gyereked ét odaadni, mint kihordani egy másik emberpár gyerekét! Itt tudod, hogy nem a te gyereked, te csak inkubátor vagy!
2018. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
45%
Hát bár illegális itthon, de én egészen biztosan nem vállalnám ezt be. Iszonyú sok kellemetlenséggel es fájdalommal jár egy terhesség és szülés, senki kedvéért nem vállalnám ezt be, max csak ha én akarok gyereket. Azontúl meg 9 hónapig benned növekszik, utána már nem bírnám odaadni..
2018. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%

Nem vállalnám, szerintem beteg dolog, pláne saját testvérét... (nekem már van 2 gyerekem, harmadik terhességet pedig egyébként sem ajánlott a nőgyógyászom)

De nálunk amúgy is illegális a béranyaság

2018. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem tennék ilyet. Egy normális nőnem fog tudni idegenként tekinteni a testében fejlődő magzatra. Plusz itt nem a testvéred a nő, nem helyette "áldoznád be" magad, hanem valaki miatt, akiből bármikor lehet ex.
2018. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!