Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el, hogy úton...

Mikor mondtátok el, hogy úton van a bébi?

Figyelt kérdés

Családnak, barátoknak, munkahelyen.

Még csak a 9. héten járok, de egyre nehezebb hallgatni, kitérni a válaszok elől. Az a terv, hogy megvárjuk a genetikai ultrahangot a bejelentés előtt.


2021. ápr. 16. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9es, mindketten távol élünk a szüleikkel, szóval látni nem látták semmit, észre nem vették volna.

Elmondtuk volna nekik, hogy nem sikerült utólag, de nem akartuk beharangozni 7. Héten, ráadásul dec 22.én voltam 12 hetesen, szóval így csodás karácsonyi ajándék lett, úgy meg szörnyű lett volna, ha ott kell elmondása, hogy már nincs meg a baba.

Mind megkönnyezték amúgy és mindkét lldalon első unoka.

2021. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A Covid miatt nem sűrűn találkoztunk a családdal, a genetikai UH-ot mindenképpen meg szerettük volna várni (hosszú idő után sikerült a baba, és tudta mindenki, hogy már évek óta próbálkozunk), és személyesen közölni. Így a férjem családjának a 14. héten, az én családomnak a 18. héten jelentettük be. Közösségi oldalra nem tettük ki, majd akkor ha megszületik.
2021. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az első babát mindenkinek csak a 12 hetes genetikai UH után. A másodikat csak a szülőknek már a 8. héten, miután a nőgyógyász megerősítette, mert a rosszulléteim miatt maguktól is rájöttek volna. A többi rokonnak, barátnak csak a 12. hét után.
2021. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!