Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már most összepakolnám a...

Már most összepakolnám a kórházi cuccom.?

Figyelt kérdés
28hetes vagyok. És egy hete pakolhatnékom van. Nem a pici cuccait itthon hanem a kórházba valót. Van már egy fiam vele nem éreztem ilyet soha. 40+6ra született, 40+2vel fektettek be előtte este pakoltam össze az összes cuccot. Most viszont mint valami kényszerérzés van bennem. Igaz félek hogy valami miatt előbb jön. Ettől lenne ez az érzés? Volt/van valaki így?
2021. ápr. 21. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Mind2 alkalommal szülés elött pakoltam. Elfolyt a magzatvíz és utána.

Fejben megvolt, hogy mi hol van, mi kell. Nem éreztem nagyon kéztetést az ilyen pakolászasokra sosem

2021. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan összepakolják ilyen korán. Ezzel senkinek nem ártasz, tedd, ha ez megnyugtat.
2021. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

HA úgy érzed, nyugodtabb leszel, ha összepakoltál, akkor nyugodtan.

Én nem szeretek az utolsó pillanatra hagyni semmit, midnegyik terhességemnél a 28-30 héten összekészítetettem, amit vinni akartam magammal, sokkal nyugodtabb voltam igy.

2021. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én beraktam egy polcra a szekrénybe ami kell a kórházba, + egy listát hogy mi nincs ott, és ne felejtsem el összecsomagolni. Engem megnyugtatott, és a férjemet is hogy nem neki kell összeszednie mi kell ha esetleg úgy adód. Mikor kellett 10 perc alatt bedobáltam mindent egy táskába.
2021. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, rá pár napra jött a babám.
2021. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!