Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kórházi csomagot mikor...

A kórházi csomagot mikor kell/szokták összepakolni?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok 35+2 hetes. Sok a magzatvizem, doki szerint elvileg bármikor elfolyhat a magzatvíz, de az is lehet, hogy simán végig viszem.

Pakoljam össze a héten a kórházi csomagomat szerintetek? Köszönöm.


2013. jún. 24. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem árt ha összepakolod. Maximum pihen egy sarokban még pár hétig.

Én úgy csináltam mindig, hogy listát írtam azokról a dolgokról, amiket nem tudok betenni, de el kell vinnem, így indulás előtt a férjem (vagy én) bedobálta azokat is. (Pl. telefontöltő, papucs, iratok, fogkefe stb.)

2013. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek alapján inkább összepakolnám.

Semmi baja nem lesz táskában, inkább legyen kész, mint utolsó pillanatban kelljen kapkodni, netán kimaradjon valami fontos.

2013. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 36+3 hetes. Nekem már majdnem kész, ahogy az első is írta, ott a lista mellette, hogy mit kell még beledobálni majd.

De én holnaptól minden vizsgálat előtt bedobom a kocsiba is majd a táskát, mert az első fiamnál is csak egy ctg-re indultam és már ki se engedtek, másnap megvolt a babám.

2013. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!