Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimaradt menzesz utáni barnás-...

Kimaradt menzesz utáni barnás-véres vérzés?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk. Az ovulációm Április 5.-én volt, a menzeszem előtt(meg kellett volna jönnie 19.-én) 5 és 3 nappal teszteltem, mindkét nap pozitív lett a terhességi tesztem. Jelentkeztek terhességi tünetek, pl mellfájás , enyhe alhasi görcsök, többet kellett pisilnem stb.. Viszont ma, 3 nappal miután megkellett volna jönnie véres-barnás vérzésem volt és szúró fájdalmakat éreztem mindkét oldalon. Elvileg 4 és fél hetes terhesnek kéne lennem, de már nem vagyok benne biztos, hogy az vagyok. Nőgyógyászhoz csak 3 hét múlva tudtam időpontot foglalni. Azt olvastam a barnás vérzés menzesz előtt normális.. de 3 nappal utana?
2021. ápr. 22. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre menj be lehet kell proi pótlás, de lehet semmi baj csak emlékszik a mensire a szervezeted. De inkább lásson doki, hogy tudd hogy ha mégsem marad a baba ne magad hibáztasd, sajnos a természet tudja a dolgát.
2021. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp kórhaz ha nem fogad a dokid. Barnázás nem ok. Sem a szúró fájdalom.


Én kaptam 5 hetesen barnázásra progeszteront.

Most 20 hetes vagyok. Ahogy abbahagytam 15 heten újra barnaztam még piros friss vér is távozott újra progit szedtem 19hetig és szigorú fekvés.

2021. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Menj el szerintem is ügyeletre, mert az a biztos, de nekem is volt majdnem ugyanígy, ahogy Neked. En is kaptam progeszteront, de egyébként a doki azt mondta hogy emlékszik a szervezet, mármint, hogy ettől is lehet, tehát nem feltétlen van baj. Nem is volt, itt fekszik mellettem már 2.5 éves :) de azért szerintem se várd meg a 3 hetet, hívd fel az ügyeletet, es kérd, hogy vizsgáljanak meg
2021. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező?

Voltál dokinál?

2021. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!