Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki cigizett terhesseg alatt?

Ki cigizett terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

23 hetes kismama vagyok sajnos 1-1szal cigit elszivok (kivanom)

Ki volt meg igy terhesseg alatt ?

Negativ valaszokra nem reagalok ;)


2021. ápr. 23. 20:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
84%
Miért, mit vársz, buksi simit? Dévény tornára járunk, előttünk rendszeresen járnak egy picivel, anyu dohányos volt, 37. héten sürgősségi császárral szedték ki a gyereket mert sz..rrá meszesedett a lepény. Ha szerencséjük van, talán egyszer valamikor lábra áll a gyerek, de az már erősen a csoda kategória lesz, ha képes lesz valaha is rendes iskolába járni kisegítő helyett.
2021. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
23%
Azert ennyire nem kell tulreagalni, altalaban csak kisebb sullyal szuletnek, illetve nagyobb eselyuk lesz asztmasnak/krupposnak lenni.
2021. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
89%
Asztmás is lesz, tesómé is asztmás mert cigizett
2021. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
14%

Már nem számít olyan sokat. Akkor lett volna fontosabb nem cigizni, amikor megfogant a gyerek, az első napokban, hetekben, amikor még jórészt nem is tudtál róla.

Ettől még most se engedd el magad nagyon. Anyám csak passzív dohányzást szenvedett el, mégis elég kis súllyal születtem. Azon kívül ki tudja, milyen betegségem van attól.

2021. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
24%

Áhh itt tuti szétszednek!

Barátnőm nem tudta letenni a 2. Terhességnél (érdekes h elsőre igen)

Baromira kívánta!!! Napi 2-4 szálat tuti elszívott, de végig szenvedett. Annyira kívánta a cigit és olyan lelkiismeret furdalása is volt. Nagyon sajnáltam. Sokat mentem hozzá h eltereljem a figyelmét

2021. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

6 szedjenek nyugodtan :D jobban faj az nekik ha nem reagalok rajuk ;)

Egeszsegesen szuletett a baboja?

2021. ápr. 23. 21:06
 7/49 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként 3800g lett a lánya. Egészséges.

Én sose cigiztem mégis csak 2600g lett a lányom. Olyan gyalázatos volt a méhlepény h a doki csodálta h eddig bírtuk

2021. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
77%
Tehát csak pozitív választ vársz arra hogy alkalmatlan gyilkos vagy, nem anya. Gratulálok.
2021. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
93%

Irigylem az idegrendszeredet.. :D míg én semmi ilyennel nem élek, pedig terhesség előtt én sem voltam ellene, azon képes vagyok agyalni, hogy rendben fejlődik-e, mi lesz az első genetikai uhn stb. Te pedig a valószínüleg egészséges terhességednél ekkora dolgot megengedsz pluszban. :D erre szokták mondani, hogy mindenkinek van mit tanulni a másiktól, én mondjuk biztos tudnék tőled lazaságot :D

Amúgy volt ilyen az ismerőseimnél, nem lett baj belőle, de az élet kiszámíthatatlan, a bajt is tapasztaltam a környezetemben ezzel kapcsolatban.. az ördög sosem alszik.. :/

Vigyázz magatokra és kellemes babavárást!!! :)

2021. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
80%

Felelős édesanya mintapéldánya. :)

Biztos akad még rajtad kívül ilyen ember.

2021. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!