Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesen kell elengedni a...

Hány évesen kell elengedni a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ahány évesen akarod
2021. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Amikor beüt a klimax
2021. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
A saját körülményeim mellett én már 35 évesen elengedném. De ez én vagyok.
2021. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Helyzetfüggő. Mivel szerintünk nagyon fontos a több testvér, első babával 35 fölött (férjem akkor 46) már nem próbálkoztunk volna. Ha becsúszik, az nyilván más és nem ölném meg csak mert nem akkor fogant, amikor akartuk, de tudatosan nem próbálkoznánk.


Ha többedik baba, akkor 40-ig bevállalnám, bár a férjem kora aggasztana. Ennél később se jönne szóba abortusz, de nagyon félnék a korunk miatt.

2021. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyet értek az utolsóval. Szerintem is helyzetfüggő. Mi most várjuk a harmadikat. Nem volt tervezett baba, de ezért Ő nem fizethet. Szóba sem jött az abortusz, pedig az én férjem 46. Én mondjuk 37 vagyok, szóval éppenséggel még nálam belefért volna egy tervezett baba is. Mindenki maga érzi meddig jöhet. Személy szerint 40 fellett nem szülnék.
2021. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes, én pont az első babát vállalnám be idősebb korig, és többediket meg nem...
2021. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
A férfiaknál annyira nem húzós ez a határ, ők elég sokáig tudnak nemzeni, persze senki sem akar nagypapa korú lenni, mire a gyerek felnő. De szerintem férfiként még a 40 is bőven belefér, akár első babához is, ha pár éven belül meg van a második, esetleg (ha akarnak) harmadik is. Nőként 25-35 között teljesen normális, 35-40 között határeset. 40 felett már húzós, főleg ha első gyerekről van szó, de nem lehetetlen. Az egyik régi tanárom pont ennyi idős volt, amikor megszületett az első babája, azóta már eltelt 10 év és nagyon is boldogok. Több már nyilván nem született neki, de egyértelműen nem bánta meg, hogy bevállalta. Szóval ezt mindenki döntse el maga. Az az egy biztos, hogy amég te úgy érzed, hogy szükséged van rá, meg tudod csinálni, addig ne hagyd, hogy mások eltántorítsanak.
2021. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

39 voltam mikor szültem a 3.gyerekem most töltöm a 42 augba ha addig összejön akkor legyen, utána majd valahogy elengedem.

Ez azért jó kérdés hogy mióta próbálkozik az ember. A nagy fiamat 18 évesen szültem tervezett gyerek 6 hónap alatt jött össze, már dokihoz készültem😁😁 Na ha 18 éves korom óta nem jött volna, akkor már biztos a sajátot elengedtem volna ha már minden lehetőséget kimaxoltam volna, de örökbefogadtam volna olyan 25 év körül.

2021. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
37 évesen, mindkét nemnél.
2021. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
37 éves vagyok, és most várom az elsőt (kettőt szeretnék). Eddig nem úgy alakult az életem, és mivel elvált szülők gyermeke vagyok, nagyon fontosnak tartottam, hogy kvázi biztosra menjek ezen a téren. Mármint, hogy olyan férfi legyen mellettem, aki nem fog cserben hagyni. Ki sem nézek 37 évesnek, egészséges vagyok, egészségtudatos is mindamellett. Nem tervezek fiatalon meghalni (ami egyébként egy 20 évessel is bármikor megtörténhet), úgyhogy nem is értem minek kéne visszatartania. Én a magam részéről nem kortól függően engedném el a gyerek témát (mondjuk nagyon messze a 40-től már nem feltétlenül akarnék szülni), hanem attól függően, hogy sikerül-e természetes úton teherbe esnem. Azt hiszem, sőt szinte biztos vagyok benne, hogy a lombikot nem vállalnám, akkor inkább örökbe fogadnék.
2021. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!