Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal a magzat korai...

Ha elhal a magzat korai terhességnél, akkor azt miből vehetem észre? Petezsák megáll a növekedésben?

Figyelt kérdés

Szívhang még nem volt, de a petezsák nőtt. Ilyenkor a magzatvíz miatt nő? Akkor is ha pl üres?

Ha elhalt, akkor a vetélés beindul magától?


Nem vagyok benne biztos, hogy nem él, csak egyik napról a másikra minden tűnetem eltűnt és azóta semmit nem érzek. Orvoshoz csak 1 hét múlva van időpontom. 6 hetes vagyok jelenleg.


2021. ápr. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

A petezsákban még nincs magzatvíz.

És nem feltétlen veszed észre, és a vetélés sem indul be mindig magától.

Ha nincs panasz, majd az UH-n kiderül.

2021. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt üres petezsákos terhességem az ősszel.

A petezsák nőtt, de nem fejlődött benne semmi.

Nem indult be magától a vetélés, a 9.hét végén műtöttek.

Az ég világon semmi jelét nem éreztem, hogy baj van, a műtétig megvolt a fáradékonyság, hányás, émelygés.

2021. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a tünetek jönnek/mennek sokszor. Valakinek tünete sincs. Nem biztos, hogy rosszat jelent!

De én is úgy jártam mint a 2.válaszoló. Üres maradt a petezsák, és nőtt így is. Doki várt, hogy hátha beindult a vetélés, de nem történt meg. 4 hétig szenvedtem a hányingertől, kb csak ropin éltem sokszor. Megváltás volt aztán a műtét.

Sok sikert kívánok neked!

2021. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!