Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 44 éves vagyok, kiderült,...

44 éves vagyok, kiderült, terhes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy volt nálam, hogy nem lehet gyerekem. Erre mondhatnám, csoda történt. Viszont mindenki a szemeit forgatja, pofát vág, hogy már 45 éves leszek, mire szülök, tönkreteszem a gyerek életét, hogy öreganyja lesz. Viszont szeretném megtartani, hogyan kezeljem, hogy ne nézzen rám mindenki ferde szemmmel? Igen, tényleg már idősebb vagyok, de ennek pont örülni kéne, hogy mégis összejött.
2021. máj. 8. 14:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%

Jajj... és mi az a nagy racionalitás?

A mostohám a legkisebb húgom 48 évesen szülte. Becsúszott baba volt, de hiába van 50 felett apával együtt, mindketten fittek és úgy pattognak mint a 30 évesek.

Ma már tök nagy szakadék van az emberek között és nem lehet általánosítani, hogy ő 45 éves, akkor nagymama már. Anyám is egyidős a mostohámmal, de ő már egy kutyát is nehezen képes ellátni, az unokát meg rá sem merem 'sózni', mert elfárad.

Ellenben apuékkal, akikkel sokkal több kirándulást szervezünk együtt, mert ők aktív életet élnek a mai napig, nincsenek leamortizálva.


Szóval ha a kérdezőnek ez volt a vágya és úgy ítéli meg fel tudja nevelni én ebben semmi rosszat nem látok.


De kérdező meg kell tanulnod kezelni az embereket és az előítéleteiket.

És szívből gratulálok!

2021. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
14%

Ha 44 évesen még itt tartasz, hogy ki mit gondol rólad es gyakorin kérdezed meg mit tegyél, jobb ha nem tartod meg a gyereket.

Ilyen életképtelen anya senkinek nem kéne

2021. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
73%

12, nem arrol van szó hogy életkeptelen, de tuti mindenki beszólogat. Attól hogy lesz.rja,egy idő után rosszul esik.

Persze mondani konnyu h tojja le, csak a valosagban nem ilyen egyszeru.

2021. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
73%
12.szerintem ezzel magadat írtad le...
2021. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg nem mindegy 42 leszek én is szeretnék még 1 babát, most volt missedem februárban 2 45 ös csaj volt méhtükrözésen lombik előtt, örülj, hogy sikerült, és keress olyan dokit aki nem kret~n. De a genetikai vizsgálatot csináltasd meg ha beteg babát nem válalnál. Szeptemberben vetettem el Down miatt.
2021. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem nagy kitolás a gyerekkel, hogyha idősek a szülei, megjelenéstől függetlenül a korai halandóság, leépülés, generációs szakadék, rosszabb egészségügyi állapot.. de leginkább a generációs szakadék, az valami hatalmas egy nagyszülő unoka viszonyban. Szóval szerintem ez nem jó, direkt kitolni így egy gyerekkel. VISZONT neked véletlen sikerült, első gyerek, ráadásul úgy volt, hogy meddő vagy, tehát csoda is.. én lennék ennyire önző, hogy minden rossz ellenére megtartanám. Szépen összegyűjteném mik a hátrányai az idős szülésnek, gyereknevelésnek(mert sok van) és mindent megpróbálnék előre megoldani. Keresnék két normális korú keresztszülőt, akik az elejétől részt fognak venni a pici életében aktívan, ez lenne az első és legfontosabb, akik tudnak lépést tartani a fiatalokkal és jobb a rálátásuk, és valószínűbb, hogy a gyerekem életében sokáig maradnak.


Még csak 28 vagyok, de már hatalmas a generációs szakadék ebben a felgyorsult világban köztem, és a gyerekem közt. Mire tudtam kezelni az xboxot, a steamet, tiktokot, meghallgattam ezt a fura akadozó zenét, ami szerintem borzalmas, illetve hallgatok pár szerintem nagyon buta de népszerű fiatal youtubert.. Áh, és komolyan, manapság nem azért lesz népszerű valaki a suliban alsóban, amiért régen.. Ez egy egészen más világ, 10 évvel fiatalabbaknál, mint a gyerekem meg pláne az lesz. Már egy 28 évessel sem tud lépést tartani egy 45 éves, nemhogy kisgyerekkel..

2021. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
62%

Ha 15evesen lenne veled ez a helyzet akkor meg azert neznenek le. Most epp azert, mert nem 22-32 kozotti korosztaly vagy..

Szrd le mas velemenyet, plane ha nem is lehetett volna gyermeked. Ez egy csoda akkor :) sok boldogsagot

2021. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
13%

Tényleg a gyakorin szavaztatod meg a gyereked sorsát?

Akkor inkább ne tartsd meg...

2021. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
16%
Ha van eszed, akkor nem tartod meg.
2021. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
15%

#14


Legyen úgy.

Továbbra is tartom a véleményem. 44 évesen rohadt gáz ez a gondolkodás, szegény gyerek nem csak az anyja kora miatt fog szégyenkezni...


Milyen vicces lesz majd, amikor egy beszólás után a kisgyerek fogja vigasztalja az anyját, nem pedig fordítva 😂

2021. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!