Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 44 éves vagyok, kiderült,...

44 éves vagyok, kiderült, terhes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy volt nálam, hogy nem lehet gyerekem. Erre mondhatnám, csoda történt. Viszont mindenki a szemeit forgatja, pofát vág, hogy már 45 éves leszek, mire szülök, tönkreteszem a gyerek életét, hogy öreganyja lesz. Viszont szeretném megtartani, hogyan kezeljem, hogy ne nézzen rám mindenki ferde szemmmel? Igen, tényleg már idősebb vagyok, de ennek pont örülni kéne, hogy mégis összejött.
2021. máj. 8. 14:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
13%
Belőled is jó anya lesz, itt teszed fel kérdést, hogy megtartsd e? Ha 18-19 éves lennél, akkor is gáz lenne egy ilyen kérdés, na, de közel a 50-hez már igencsak visszamaradott gondolkodásra és életképtelen jellemre vall, hogy nem tudod, hogy dönts! A 19-es válaszoló is én voltam.
2021. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
69%
44 évesen sem vagy elég érett ahhoz ,hogy leszard mások véleményét? Tedd a szívedre a kezed...tényleg vágysz rá? Mert ha igen, akkor eszedbe sem jutna ilyen kérdés
2021. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
47%

16 os

Nekem 21 a lányom és az anyám korabeli zenéket szereti azt hallgatja állandóan. A munkatársam 40 szülte a fiát együtt mentek kirándulni mikor nyugdíjba ment( nem mindig, nem rátelepedve csak szeretnek együtt lenni)

Nem a kor hanem a gondolkodásod tesz öreggé embereket.

Van egy 2 éves fiam is meg 23 éves na úgy már jó, felneveli majd a 2 tesó, de nem áll szándékomban bekrepálni. Azért most a covid miatt senki nem mondhatja, hogy neki fixx van ideje halnak 20 asok itt a szomszéd beteges 80+ os néni meg felgyógyult belőle. Nincs garancia semmire.

2021. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
38%
23.! Felneveli a 2 testvér? És az ó életükkel mi lesz, erre nem gondolt? Bele kényszerülhetnek egy szülő szerepbe ha akarják, ha nem. Na ezért felelőtlenség amit csinált.
2021. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
37%

Múltkor is volt egy hasonló kerdés, csak akkor azt hiszem kb 48 éves lehetett az édesanya. Hasonlóan megosztó valaszok érkeztek, aztán végül sikerült meggyőzni az anyukát hogy tartsa meg a babát (az volt a kérdés, hogy megtartsa e, mert bizonytalan volt)

Pár hét után a jött egy válasz a kérdező nővérének személyében, hogy a kérdező elvetélt és elkeseredésében törölte a profilját.


😂😂😂

2021. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
61%
#16! Az alapján, amit a gyerekedről írtál, legalább kiskamasz, te meg 28. Eszerint te se épp a legideálisabb korban szültél, csak a másik oldalon. Úgy írsz egy 45 évesről, mintha 100 lenne, pedig nem az. Azt is kielemezzük, milyen hátrányai vannak, amikor egy gyerek vállal gyereket? Az van, hogy nem mindenkinek jön össze a legideálisabb korban, így senkinek sincs joga ítélkezni más döntése felett. Egyébként a természet bölcsebb nálunk. Ha akkora probléma lenne, akkor úgy alakította volna, hogy előbb kezdődjön a klimax. Aki teherbe tud esni, annak a teste még alkalmas rá, a szellemi hanyatlás meg eleve később kezdődik.(Az anya "elsődleges funkciója" amúgy se az, hogy kövesse a tictocot😉)
2021. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
57%

Ja ezen én is röhögtem, tictoc😃

Tudod a gyerekednek a szülője vagy nem a spanja. Miért lenne kötelező ismerni az összes youtubert meg ezeket a tinis oldalakat?

2021. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
68%
16# A gyerekednek az anyja vagy nem a haverja azért ezt se felejtsd el
2021. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
78%
Anyámat huszonéve ugyanígy riogatták meg károgtak (anyum akkor volt 36) hogy felelőtlenség meg beteg lesz a gyerek stb. Nos, még mindig élek :D
2021. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
54%

Ti értitek egyáltalán a kérdést? Látszik mennyi esze sincs a nagy megmondóknak. Meg akarja tartani a gyereket, nem az a kérdés, hanem hogy mit mondjon a hozzátok hasonló idiótáknak.

Én azt mondanám, hogy szégyellhetnék magukat, amiért ilyeneket mondanak és inkább a saját életükön gondolkodjanak az enyém helyett.

2021. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!