Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz, hogy aki...

Mennyire igaz, hogy aki lánnyal terhes sokkal inkább jellemzőek a rosszullétek, mint, aki fiúval?

Figyelt kérdés
Érdekelnének ezzel kapcsolatos tapasztalatok vagy ellen tapasztalatok.

2021. máj. 8. 19:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanannyira voltam rosszul mindkettővel.
2021. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
72%
5.tol 11.hetig veszes hanyasom volt, napi 30x hanytam. Fiam lett. ;)
2021. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%

Első terhességemet az utolsó napig vegighanytam, fiú lett.

Most ismét fiút várok és ugyanez a helyzet..

2021. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%
Nem voltam rosszul, kislányom lesz.
2021. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
71%
Nekem vészes terhességi hányásom volt, egészen szülésig hánytam folyamatosan, lányom van. Mivel mozdulni se tudtam, a terhesség alatt folyton nyomkodtam a telefont és azt találtam, hogy a vészes terhességi hányásos nők 60%-a lánnyal, 40 %-a fiúval várandós, úgyhogy, eszerint nem igaz, ez nem nagy eltérés, fiúval is lehet rosszul lenni.
2021. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
64%
Lanyomnal brutal sokat hanytam, korhazba is kerultem. 12 hetesen mint akit elvagtak. Fiamnal meg szinplan sokat hanytam, de kitartott 16 hetig🤢
2021. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
64%
Első lány, második fiú, mindkettővel brutálisan rosszul voltam, kb a 20.hétig.
2021. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
71%
Iker fiúk vannak és egy lány. Egyszer sem hánytam és nem voltam rosszul. Egyetlen egyszer szédültem meg amikor a lányt vártam de kiderült, hogy vérszegény voltam.
2021. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
71%
Fiam van. A 20. hétig hánytam, mint a lakodalmas kutya.
2021. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
64%

A lányommal iszonyú rosszul voltam. Egész nap és éjjel is. Hánytam is sokat, volt, hogy éjjel is, ahogy fordultam az ágyban felkavarodott a gyomrom. 13. héten mintha elvágták volna. Aztán a vége felé néha újra előjött.

Ezzel szemben a fiammal annyi volt, hogy egy nap (amikor meg kellett volna jönnie) megszédültem és kicsit émelyegtem. Pont fodrásznál voltam, azt hittem a hajfesték szaga miatt, de aztán otthon csináltam egy tesztet. Egyszer sem hánytam vele és nem is voltam rosszul. Viszont nagyon fáztam állandóan és hirtelen kapott el egy nap többször is az ólmos fáradtság.

2021. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!