Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki otthon cukorterhelé...

Van valaki otthon cukorterheléses témában?

Figyelt kérdés
Megjött a cukorterhelés eredménye, az éhgyomris 5,4 lett, 1órára rá 10,5 rá 1 órára pedig 7,3. Szerintetek nem magas? Dokim 3 hét múlva lesz. Vagy a 2 órás a 7,3 a mérvadó ami jónak minősül?
2011. aug. 30. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ezek nem extrém értékek, az éhomi az jó, a két órával későbbi is 7.9 alatt van, tehát az sem rossz. Diétával még kordában tartható, mert van inzulintermelés, csökkenten, de van. Fehér lisztet és a cukrot kerüld.
2011. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 120 perces 7,2 lett.

Azt mondták, egyek rendszeresen lehetőleg mindig ugyanabban az időben, fehér cukrot, fehér lisztet, péksüteményket kerüljem, cukros üdítőket szintén. Gyakorlatilag mindent lehet enni, csak mértékkel. Szőlőre, körtére, szilvára figyelj, nagyon magas a cukortartalmuk!

2011. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, figyelek az étkezésre ezentú nagyon!
2011. aug. 30. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy órási érték nem okés... 10 felett nagyon sok! Én vennék egy cukormérőt és ellenőrizném vele otthon kaja után. Diétázni kéne!
2011. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!