Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen elöntött a vér....

13 hetesen elöntött a vér. Van pozitív tapasztalata bárkinek?

Figyelt kérdés

A semmiből először alvadt vér darabok, majd vérzés jelentkezett.

Azonnal kórházba rohantunk,bent fogtak.

A mèhszájat érinti a mèhlepèny és ott keletkezett egy hematoma.

Nagyon meg vagyok rémülve.


2021. máj. 11. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Van ismerősöm, akinek voltak ilyen vérzései többször is a terhessége folyamán, teljesen egészséges gyereke született. Ha kórházban vagy, biztos megvizsgálták a babát is, azt már biztosan tudnád, ha valami baj lenne vele. De ezt nyilván az orvosoknak kell tudni, kérj minél részletesebb információt, ne hagyd magad lerázni. Szorítok, hogy minden rendben legyen.
2021. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A baba rendben van hála isten, remélem így is marad.
2021. máj. 11. 16:26
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hematómám szintén 1.trimeszterben. Szépen felszívódott.
2021. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Engem 12 hetesen öntött el.Bár addig is véreztem kétszer. Most vagyok 17 hetes. Baba jól van. Két hétig még volt barnás folyás, azóta semmi. Nekem nem is tudták megmondani az okát. A második terhességemnél is véreztem, szóval nekem eddig 3-ból kétszer volt vérzés terhesség alatt. Nem olyan ritka, mint ahogy azt itt néha olvasom egy-két hozzászólásban, DE nyilván mindig el kell menni orvoshoz! Jó babavárást! Remélem minden rendben lesz.
2021. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt 12 hetesen. Majd 2 hét kórház után, az ajtóig jutottam. Megint elöntött a vér. Ma már 9 éves :)
2021. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

4-es

Téged egyszer öntött el és utána 2 hétig még barnázgatás volt?

Engem kétszer öntött el ma a vér. Most is van valami,de annyira nem erős már, valamelyest csillapodott,de ha kimegyek pisilni még látom,H vèrzek.

Azóta az alhasamat is érzékenynek érzem.

Szörnyű ez a várakozás.

2021. máj. 11. 18:09
 7/24 A kérdező kommentje:

5-ös

Nálad kiderült mi okozta a vérzést?

Ilyen esetben naponta vizsgálják majd a babát?

2021. máj. 11. 18:11
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Méhszájon tapadt a lepény. Nekem naponta volt uh, és szigorú ágynyugalom. Ahogy nőtt a baba, úgy "mászott" le róla. Nem lesz semmi baj:)

De tényleg csak akkor kelj fel, ha szükséges.

5ös voltam.

2021. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. máj. 11. 18:43
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak kéthónapos terhesen elkezdett leválni a méhlepény. Ijedelem, kórház, fekvés, itt vagyok :)

Nem kellett végig feküdnie, csak pár hetet. Mikor megszülettem, utána mutatta is neki az orvos a méhlepényen, hogy melyik rész volt leválva.

2021. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!