Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok a terhesség végét?

Hogy bírtátok a terhesség végét?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 29 hetes terhes, de már most alig bírom. Hatalmas és nagyon nehéz a pocakom, egyre nehezebben kapok levegőt, kezd fájni minden a méhem körül.

Kistermetű vagyok, 158 cm és 49 kiló, gondolom ez rádob egy lapáttal...

Hogy fogom kibírni a terhesség végéig, ha már most alig "bírom el" a pocakom? Ugye ez nem azt jelenti, hogy koraszülött lesz a baba?

Ti hogy bírtátok?


2021. máj. 12. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én végig tornáztam, sétáltam, aktív voltam, úgyhogy elég jól bírtam. Sajnos az utolsó hónapban befektettek a kórházba, de itt meg a sok pihenés miatt bírom jól a végét. Inkább lelkileg nehéz, hogy nem lehetek a férjemmel.


38 hkm

2021. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nàlad is alacsonyabb vagyok, nem tudom a mèret mennyit szàmìt. A 38. hèten màr volt olyan, hogy azt èreztem valami màr kènyelmetlen, de vègig sokat sètàltam, jöttem-mentem pedig nagyon nagy pocakom volt.
2021. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29 terhes vagyok én is. E mellett van egy 2,5 éves fiam, aki után szaladgalnom kell. Megvallom őszintén, most jobban bírom, mint az elsőt. Ott ugye akkor feküdtem mikor akartam. Most edzésben tart a sok joves menés. Amúgy hullámokban tör rám a fáradtság. Ebéd után pihenek 1-2 órát, és ennyi. Mozogj, meg ha nem esik jól akkor is, mert jobban fogod bírni. A másik, hogy most odafigyelek az étkezésimre is. Többször eszek kis adagokat, és kenyér helyett abonettet eszek.
2021. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, szerintem a harmadik trimesztert bírom a legjobban fizikailag. Már nagyon fáradt vagyok és nekem is fáj mindenem, de annyi erőt ad, hogy minden időre meglegyen, hogy egész nap jövök-megyek.
2021. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is már a 30. héten beköszöntött a mindenféle nyűgség, többek között a hátfájás. Nekem is nagy volt a pocakom. Az utolsó két-három hét volt a legkellemetlenebb, amikor sok mindent már csak a férjem segítségével tudtam kivitelezni. Nagyon nehéz volt a séta, fájt mindenem, nehezen vettem a levegőt. Szülés után úgy éreztem, hogy lazán lenyomnám a félmaratont is, akkora megkönnyebbülés volt :D kitartást! Pihenj, kicsit mozogj!
2021. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!